DS 02: Dobry sen dziecka zaczyna się od mamy! wywiad z Mamą Terapeutką

DS 02: Dobry sen dziecka zaczyna się od mamy! wywiad z Mamą Terapeutką

Gościem tego podcastu ( a tak naprawdę webinaru, bo na jego podstawie powstał odcinek) jest psycholog i psychoterapeuta Aleksandra Sileńska, czyli Mama Terapeutka.

Tytuł webinaru brzmiał ,,Dobry sen dziecka zaczyna się od mamy. Odnajdź w sobie spokój i siłę” i właśnie o zmianie nastawienia (o uważności, samoregulacji (self-reg) i skupieniu się też na swoich potrzebach) rozmawiałyśmy.

Wychodzę z założenia, że aby dać dziecku bezwarunkową miłość, prawdziwą radość i spokój najpierw należy go odnaleźć w sobie!   Ola była recenzentką mojego kursu online ,,Dobry sen Twojego dziecka- w kontekście posiłków, drzemek i pozytywnych zasad”. To chyba jedyny taki kurs w którym oprócz metod i zasad dbania o sen dziecka, jest mowa o unormowaniu posiłków i o tym co warto (i o jakich porach) podawać dziecku do jedzenia.

Dodatkowo polecam Ci artykuł ,,JEŚLI CZEGOŚ NIE CIERPISZ, ZMIEŃ TO” – takie Rodzicielstwo Bliskości to ja lubię!

Olę możesz znaleźć na: Stronie www.mamaterapeutka.pl Facebooku https://www.facebook.com/mamaterapeutka/ Instagramie https://www.instagram.com/mama_terapeutka/   [/tm_pb_text][/tm_pb_column][/tm_pb_row][/tm_pb_section]

Mojego podcastu możesz słuchać:

  • bezpośrednio na tej stronie
  • pobierając każdy odcinek np.na smartfona
  • poprzez bezpłatną aplikację mobilną np. iTunes, Podcasty GoogleSpotify,  którą możesz pobrać na swój telefon

Co czwartek NOWY ODCINEK!

Chcesz, abym poruszyła w podcaście jakiś temat?  Napisz do mnie na kontakt@dietetykasmyka.pl