Kurs online Dobry sen twojego dziecka

Jeśli Twój maluszek ma 4-24 miesiące i zasypia głównie przy piersi/butelce oraz za często budzi się w nocy, a Ty chcesz to zmienić (bez szkody dla dziecka i siebie, na spokojnie, bez wyrzutów sumienia, bez rewolucji!) TO CZYTAJ DALEJ.

Przed Tobą JEDYNY KURS ONLINE, który pomaga poprawić sen dziecka (w dzień i w nocy) nie tylko poprzez sposoby na wyciszanie i metody usypiania, ale w oparciu o UWAŻNOŚĆ (na potrzeby swoje i dziecka), karmienia i posiłki stałe.

Pełny brzuszek-wyspany maluszek

Czy też byś chciała:

 • aby maluszek przestał się budzić w nocy?
 • aby drzemki w dzień były dłuższe?
 • aby potrafił samodzielnie zasypiać?
 • aby już teraz lub niedługo zaczął spać w swoim łóżeczku?

zobacz kurs online "Dobry sen Twojego dziecka"

PRZECZYTAJ , TO WAŻNE!

 • To kurs, dzięki któremu NIGDY nawet nie pomyślisz o metodach określanych jako “trenowanie dzieci!
 • To kurs, dzięki któremu dziecko będzie czuło TWOJE WSPARCIE w zmianie.
 • To kurs, dzięki któremu będziesz poprawiać sen sen maluszka kierując się intuicją/sercem i w swoim tempie.

czy też zadajesz sobie te pytania?

Do kiedy mogę/powinnam karmić dziecko w nocy?

Co robić, gdy dziecko śpi max.30-40 minut po czym budzi się z drzemki wściekłe, niewyspane i marudzi? 

Jak nauczyć dziecko samodzielnego zasypiania bez “piersi w buzi”, wózka czy lulania?

Kiedy mogę “oczekiwać”, że dziecko prześpi całą noc (lub chociaż pół ;)? Co może w tym pomóc?

Czy ograniczenie karmienia piersią w nocy spowoduje gorszą laktację?

Kiedy przechodzić z 3 na 2 drzemki?

Jak odstawić dziecko od smoczka?

Jak ograniczać picie mleka modyfikowanego w nocy?

A może boisz się zacząć naukę samodzielnego zasypiania, bo słyszałaś o metodach "niech się wypłacze"?!

Cytuję z gazetki parentingowej ,,Gdy zacznie płakać, wróć po 2 minutach, weź je na ręce, uspokój a potem odłóż i wyjdź – tym razem na 4 minuty. Następnym razem wyjdź na 6 minut itd.- stopniowo przedłużaj czas aż do 10 minut. Jeśli nadal nie śpi, wracaj do niego co 10 minut aż do skutku”. Moje dzieci mają 8 i 10 lata i nawet w tym wieku nie wyobrażam sobie, aby gdy płaczą lub mnie wołają wracać dopiero po kilku (albo 10!) minutach. Tobie też tego nie polecam. 

uważne usypianie

wygoda

"Najbardziej wygodna była AUDIO, ale jeśli chciałam znaleźć na szybko jakąś informacje lub wrócić do czegoś korzystałam z PDF. Bardzo POLECAM kurs. Pomógł nam zrozumieć różne zachowania naszej córeczki, ustalić plan dnia i szanować higienę snu :)" Paula

wsparcie

"W kursie znalazłam DUŻO WSPARCIA. Warto kupić ten kurs, gdyż podbudował mnie jako mamę. Dzięki metodom podanym w kursie, UDAŁO MI SIĘ doprowadzić do samodzielnego zasypiania dziecka. Syn przestał budzić się w nocy. Drzemki unormowały się." Marta

konkrety

" W kursie nie ma nadmiaru informacji TYLKO KONKRETY, nie ma krytykowania za popełnione błędy, a wręcz czuje się zrozumienie, a to DAJE MOC do działania i wiarę że się uda! Dzięki Pani udało mi się oduczyć mojego synka zasypiania przy piersi" Malwina

uważność

"Kurs odpowiada na wiele pytań i nie jest nastawiony na jedna metodę usypiania, podaje WIELE ROZWIAZAŃ i każdy znajdzie coś dla siebie. Kurs POSIADA WSZYSTKO co potrzebne mamie do nauki samodzielnego zasypiania. Rozwiewa wszelkie wątpliwość. Magda

Czy to brzmi znajomo?

“Mam wrażenie, że dziecko jest cały czas przy piersi. Do tego szybko się rozprasza, poje trochę i zaczyna się odwracać, odrywać, zagaduje. I może dlatego mam wygląda jakby był ciągle jest nienajedzony. “

“Mówią, że powinno się karmić co 2-3 godziny, a u nas jest to tak rozregulowane, że ona potrafi co godzinę domagać się jedzenia. Zawsze byłam poukładana osobą, a dziecko wywróciło to wszystko . Potrzebuję jakiegoś schematu, konkretnych rad, bo trochę się w tym gubię.”

“Czuję czasem bezsilność i mam nadzieję, że to może być skok rozwojowy… Ale widzę, że to odbija się na mnie. Taką nerwowością. Zdarza mi się popłakać, że dziecko ciągle piszczy, płacze, że każda pozycja mu nie pasuje. Piersi nie chce, lulania nie chce, ale położyć się też nie chce…”

“Nie raz myślę, że ja się chyba do macierzyństwa nie nadaję. Jak patrzę na te wszystkie mamy, które super się realizują, robią dzieciom piękne zdjęcia na Instagramie, są modnie ubrane i się uśmiechają, to myślę, że albo ze mną jest coś nie tak, albo inne gloryfikują swoje dzieci i rzeczywistość.”

“Jestem ciągle niewyspana i już boli mnie kręgosłup. Czasem nie wiem jaki jest dzień, bo moje dni wyglądają podobnie: przewijanie, karmienie, usypianie. Usypianie dziecka mnie stresuje i czasem czuję aż taka złość, że on nie reaguje. Albo zdarza się, że zaśnie na 5 minut i znowu się budzi. “

“Chciałabym więcej spokoju. Niepotrzebnie kłócę się z bliskimi o pierdoły oczywiście, bo gdzieś tam te hamulce puszczają i po czasie myślę sobie, że normalnie bym czegoś takiego nie powiedziała. Ale moje zapasy energetyczne są na minusie. Jak śpimy razem to każde dziecka drgnięcie, a ja już mam otwarte oczy i potem ciężko znowu zasnąć.”

Są LEPSZE METODY i ja je znam!

Nazywam się Zuzanna Kłos

Jestem podwójną mamą, ekspertem w żywieniu dzieci, certyfikowanym promotorem karmienia piersią oraz autorką książki o żywieniu małych dzieci “Wielkie wyzwanie – smyka odżywianie!” 

Przez ponad 4 lata prowadziłam warsztaty stacjonarne w Szczecinie na temat rozszerzania diety, żywienia małych dzieci dzieci oraz dobrego snu (w kontekście posiłków) oraz pomagałam mamom indywidualnie.

Na bazie swojego wieloletniego doświadczenia zawodowego stworzyłam INTERAKTYWNY KURS ONLINE, aby móc pomagać mamom- obojętnie w jakim mieście mieszkają!

Z myślą o mamach takich jak Ty stworzyłam  KURS ONLINE, w formie ebooka i audiobooka dzięki któremu:

Będziesz wiedziała jak wyciszyć dziecko i "dać mus znać", że pora na drzemkę i sen nocny

Nauczysz się jak rozdzielić usypianie i karmienie mlekiem/lulanie

Będziesz wiedziała jakie POSIŁKI podawać o konkretnej porze dnia oraz które produkty działają wyciszająco, a które pobudzająco

Unormujesz POSIŁKI, DRZEMKI I SEN NOCNY dziecka

Poznasz METODY usypiania, które Twoje dziecko zrozumie i polubi"

Twoim zadaniem nie jest uśpić dziecko, tylko zapewnić mu warunki w których spokojnie zaśnie.

Co otrzymujesz w kursie Dobry sen Twojego dziecka?

ebooka

50 stron w formie PDF. Możesz go czytać na komputerze, pobrać na smartfona, czy wydrukować.

audiobooka

Nagranie ebooka w formie MP3. Możesz go słuchać cokolwiek robisz np. na spacerze, podczas karmienia piersią czy w czasie szykowania posiłków.

notatnik

Workbook, zeszyt planów, marzeń i sukcesów- jak wolisz 🙂 23 strony stworzone we współpracy z psychologiem i terapeutą rodzinnym Aleksandrą Sileńską

grupę wsparcia

Dostęp do zamkniętej grupy wsparcia dla mam na Facebooku w której jest już ponad 850 mam!

BONUS

nagranie webinaru

Nagranie webinaru o unormowaniu, ograniczeniu lub łagodnym zakończeniu karmieniu piersią

To nie jest najtańszy kurs na rynku, ale ZOBACZ JAKIE DAJE EFEKTY!

Kurs jest dla Ciebie, jeśli:

 • Twoje dziecko ma 4-24 miesiące i budzi się kilka-kilkanaście razy w nocy
 • jesteś zmęczona i niewyspana
 • Twoje dziecko zasypia przy piersi/butelce lub lulane
 • chcesz unormować posiłki i drzemki dziecka
 • chciałabyś nauczyć maluszka samodzielnie zasypiać w łóżeczku
 • jesteś gotowa podziałać przez 1-2 tygodnie, bo sprzeciwiasz się metodom na wypłakiwanie się

Nie kupuj na razie kursu, jeśli:

 • jesteś wyspaną mamą 🙂
 • Twoje dziecko ma mniej niż 4 miesiące lub więcej niż 2 lata
 • nie widzisz potrzeby zmiany
 • lubisz/nie przeszkadza Ci sposób usypiania dziecka przy piersi, lulając, w wózku czy w chuście
 • przeczytałaś już kilka książek o śnie dzieci i jesteś ekspertką
 • chcesz czekać, aż dziecko samo kiedyś zacznie samodzielnie zasypiać (może za rok, może za dwa…)

Najczęstsze pytania od mam

Po zakupie otrzymasz bezterminowy dostęp do materiałów. Nawet jeśli gdzieś je zagubisz,  a będziesz chciała wrócić do treści, wystarczy, że do mnie napiszesz, a moja asystentka prześle je ponownie.

Nie. To pytanie pojawia się bardzo często, bo wiele mam już próbowało tej metody (kupując kurs od specjalistek od snu) i nie widzą efektów. W moim kursie masz do wyboru 6 innych metod (a niektóre z nich możesz łączyć).

Nie wiem 🙂 Ale już miałam rozmowy z rodzicami ,,beznadziejnych” przypadków (takiego określenia używali sami rodzice przy naszym pierwszym kontakcie). Ten kurs pomaga, gdy dzieci nie potrafią samodzielnie i spokojnie zasypiać, budzą się po kilka razy w nocy (miałam na konsultacji mamę, której prawie roczny synek budził się po 8-10 razy w nocy), zasypiają tylko przy piersi/ lulane/ w wózku/ z mamą skaczącą na piłce, mają bardzo krótkie (np.15 minutowe) drzemki. Nie obiecam, że Tobie pomoże, bo nie mam wpływu na Twoje zaangażowanie, spokój wewnętrzny i konsekwencję w trakcie zmiany zwyczajów- a to bardzo wpływa  na osiągnięcie celu.

Zdecydowanie nie. W żadnej z metod/sposobów na zasypianie nie zalecam pozostawiania dziecka na dłużej niż 1 minutę. W niektórych metodach byłoby to nawet bez sensu. Gdyby płacz, spowodowany zmianą,  się pojawił to zalecam reagowanie adekwatne do sytuacji, wieku dziecka i jego potrzeb, a ewentualne ,,żalenie się” dziecka/płacz ma się odbywać w ramionach rodzica.

W kursie podaję wiele zależności, które wpływają na lepszy sen dziecka. Proponuję korzystne rytuały i zasady, ale podkreślam, że to rodzice mają wybrać z czego skorzystają i co u siebie wprowadzą. Moje harmonogramy są wskazówką dla rodziców, aby wiedzieli jakie mniej więcej powinny być przerwy między drzemkami i kiedy podać posiłek, aby to wszystko lepiej zgrać ze sobą. Podaję w harmonogramach przedziały czasowe danych czynności, ponieważ jestem świadoma, że nie da się narzucić konkretnej pory np. posiłku czy początku drzemki.

Przynajmniej 2 z proponowanych przeze mnie metod/sposobów na zasypianie pozwalają na wspólne spanie. Najważniejsze, aby zarówno rodzice jak i dziecko, dobrze spali i budzili się wypoczęci. W kursie poruszam warunki zapewnienia dziecku bezpieczeństwa w przypadku spania z rodzicami.

Można karmić dziecko nawet 6-8 razy dziennie i osiągnąć dobry sen. W moich metodach/sposobach polecam jedynie karmić piersią efektywnie, czyli oddzielić pierś od zasypiania. W pierwszych 6 miesiącach życia to normalne, że maluszek ,,odpływa” przy piersi (pod warunkiem, że wcześniej się porządnie najadł 🙂 , ale w kolejnych miesiącach o wiele lepiej wprowadzać posiłki stałe i karmić piersią jakiś czas przed spodziewaną drzemką/snem nocnym. Karmieniu piersią mówię TAK , ale ,,ciumkaniu” piersi do zasypiania mówię stanowcze NIE (to określenie stworzyły mamy). W kursie jedna z metod nazywa się nawet ,,Pusta buzia” 🙂 Nie widzę też problemu, jeśli do około 10 miesiąca dziecko budzi się 1-2 razy w nocy i faktycznie ssie pierś i nie zakłóca to posiłków porannych.

Na 1-godzinną konsultację możemy umówić się PO przerobieniu kursu. Jest ona dopełnieniem wiadomości i ma jeszcze bardziej Ci pomóc. Jest to czas na Twoje dodatkowe pytania na temat snu lub żywienia. Na mojej stronie znajdziesz kalendarz konsultacji online. Wystarczy, że zarezerwujesz dogodny termin i wybierzesz opcję połączenia (Messenger, WhatsApp, Skype, Zoom, ewentualnie telefonicznie).

KURS + KONSULTACJA

(1 h rozmowa online o śnie i posiłkach)

472 zł  355 zł

 • Najważniejsze informacje o śnie maluszków (6-24 m) i nauce samodzielnego zasypiania (bez treningu, interwałów, wypłakiwania się)
 • porady jak uśpić dziecko bez piersi/butelki/lulania
 • informacje o karmieniu mlekiem i posłkami stałymi do syta, dzieki którym dziecko lepiej śpi (na drzemkach i w nocy)
 • Wersja PDF i nagrania AUDIO
 • Bezterminowy dostęp do platformy z materiałami
 • bonus: nagranie "Jak ograniczyć lub zakończyć karmienie piersią"
 • Workbook
 • Zamknięta grupa na Facebooku (ponad 800 mam)
 • 60-minutowa konsultacja online w czasie, której możemy porozmawiać i o śnie, i o żywieniu Twojego dziecka.

KURS ONLINE

Dobry sen Twojego dziecka

 222 zł

 • Najważniejsze informacje o śnie maluszków (6-24 m) i nauce samodzielnego zasypiania (bez treningu, interwałów, wypłakiwania się)
 • porady jak uśpić dziecko bez piersi/butelki/lulania
 • informacje o karmieniu mlekiem i posłkami stałymi do syta, dzieki którym dziecko lepiej śpi (na drzemkach i w nocy)
 • Wersja PDF i nagrania AUDIO
 • Bezterminowy dostęp do platformy z materiałami
 • bonus: nagranie "Jak ograniczyć lub zakończyć karmienie piersią"
 • Workbook
 • Zamknięta grupa na Facebooku (ponad 850 mam)

BESTSELLER!

KURS ONLINE BEZ GRUPY

Dobry sen Twojego dziecka

177 zł

 • Najważniejsze informacje o śnie maluszków (6-24 m) i nauce samodzielnego zasypiania (bez treningu, interwałów, wypłakiwania się)
 • porady jak uśpić dziecko bez piersi/butelki/lulania
 • informacje o karmieniu mlekiem i posłkami stałymi do syta, dzieki którym dziecko lepiej śpi (na drzemkach i w nocy)
 • Wersja PDF i nagrania AUDIO
 • Bezterminowy dostęp do platformy z materiałami
 • bonus: nagranie "Jak ograniczyć lub zakończyć karmienie piersią"
 • Workbook
 • Zamknięta grupa na Facebooku (ponad 850 mam)

Jeśli się wahasz, czy kurs ten kurs jest dla Ciebie odpowiedni to napisz do mnie maila i opisz obecną sytuację i co chcesz osiągnąć.