O mnie

Witaj! Nazywam się Zuzanna Kłos i od ponad 10 lat edukuję i motywuję rodziców do lepszego i bardziej świadomego żywienia dzieci.

Jestem dietetykiem dziecięcym i działam wyłącznie online.

W swojej pracy z rodzicami łączę aktualne zalecenia żywieniowe z zasadami uważności w karmieniu i odżywianiu (mindful eating i mindful feeding). 

Specjalizuję się w dwóch obszarach: karmieniu/żywieniu maluszków (0-3 lata) oraz w odchudzaniu dzieci i młodzieży. 

Dlaczego warto ze mną współpracować?

WIEDZA

W 2006 ukończyłam 5 letnie studia zdobywając tytuł magistra inżyniera. w 2016 roku zostałam certyfikowanym Promotorem Karmienia Piersią. Codziennie poszerzam swoją wiedzę poprzez literaturę naukową, opracowania, kursy doszkalające i artykuły.

PRAKTYKA

Setki rozmów, maili i smsów. Codziennie udzielam konsultacji online, a przed pandemią przez ponad 4 lata prowadziłam warsztaty stacjonarne dla rodziców. Obserwuję dzieci i rozmawiam z ich rodzicami. Sama jestem podwójną mamą.

ZAANGAŻOWANIE

W czasie konsultacji Twoje dziecko staje się moim dzieckiem. Tak o nim myślę. Nie doradzę Ci niczego, czego nie jestem pewna. Wiem że zdrowie i dobre samopoczucie Twojego dziecka jest dla Ciebie najważniejsze.

Przez lata zbierałam POZYTYWNE OPINIE OD MAM po konsultacjach

jeśli jesteś ciekawa co sądzą o naszej współpracy to kliknij guzik

Moje wartości

Życzliwość

to słowo chyba najlepiej oddaje moją chęć zrozumienia i tolerancji dla drugiego człowieka. Jeśli podczas rozmowy uśmiecham się do Ciebie, to jest to szczery uśmiech. Wierzę w dobre intencje innych ludzi.

Optymizm

szukam pozytywów każdego dnia i w każdej sytuacji. To jest dla mnie naturalne jak oddychanie i zawsze tak miałam 🙂 Zamiast siedzieć bezczynnie i "biadolić" - działam. Pomaga mi w tym praktyka wdzięczności i uważności.

Zdrowie

chyba nikogo to nie dziwi 😉 Oznaką zdrowia jest dla mnie dobre samopoczucie. Staram się to osiągnąć poprzez zdrowe odżywianie, aktywność fizyczną, relaks, medytacje i sen.

Rozwój

lubię zmiany i szukam tych zmian- zawsze na lepsze. Stagnacja mnie nudzi. Uwielbiam wymyślać, planować i tworzyć.

Moje doświadczenia zawodowe

 

Oczekuj z mojej strony profesjonalnej pomocy, wsparcia, ciepła, zrozumienia i zaangażowania. Swoją pracę opieram na kodeksie dietetyka

49 Comments
 1. Pani Zuzanna jest wysokiej klasy specjalistą, pasjonatem, a także poprostu ciepłą i życzliwą osobą w jednym. Cierpliwie odpowie na wszystkie pytania, rozwiewając wszelkie wątpliwości rodziców. Warto również podkreślić troskę, jaką obdarza dzieci jeszcze po konsultacji.

 2. Zuzanna potrafi w jasny sposób wyjaśnić etapy rozwojowe dzieci i wskazać odpowiednią dietę, dopasowaną do ich wieku. jest to szczególnie ważne, gdy w rodzinie jest czwórka dzieci w różnym wieku, bo każde z nich ma inne zapotrzebowania. wsparcie Zuzanny i jej ciepło ułatwiają pozbycie się szkodliwych nawyków i wypracowanie dobrych. polecamy :))))

 3. P. Zuzanna z cierpliwością i dokładnością odpowiada na zadane pytania 🙂 Dla początkującej mamy to bardzo ważne . Polecam serdecznie.

 4. Każdy, kto po raz pierwszy zostaje rodzicem (być może z nielicznymi wyjątkami) ma więcej znaków zapytania niż odpowiedzi, więcej wątpliwości niż pewności, więcej … I można by tak jeszcze kilka zestawień wymienić. Jest wiele możliwości, aby te proporcje zmienić i pewnie każda niesie różne doświadczenia i efekty. My poprosiliśmy o pomoc Panią Zuzannę. Pomoc w dwóch zasadniczych aspektach, tj. jak zapewnić naszemu Maleństwu właściwą dietę oraz (w tamtym momencie dla nas kwestię ważniejszą) – jak ustabilizować pory snu, posiłków i jak przekonać (aczkolwiek to chyba nie do końca właściwe słowo w przypadku tak małego Szkraba) dziecko do tego, co by jednak chciało pospać samo. Sprawą łatwiejszą była bez dwóch zdań dieta, gdzie dzięki wiedzy, wsparciu i wskazówkom Pani Zuzanny córeczka ma możliwość i poznawania nowych smaków i spożywania takich posiłków, które dają jej wszystko to, co dla tak małego (niespełna rocznego) dziecka jest najważniejsze dla jego rozwoju. Z kolei ta druga kwestia wymagała od nas bardzo wiele … Mała, najważniejsza na świecie istotka, to mimo wszystko człowieczek, który bardzo szybko przyzwyczaja się do rytuałów. Dlatego czymś bardzo ważnym dla nas było, po pierwsze uświadomienie nam tego przez Panią Zuzannę (niby każdy rodzic gdzieś o tym słyszał, ale …). Po drugie (chyba najważniejsze) przed udzieleniem nam wskazówek dotyczących tego, co i jak zmieniać w dotychczasowych przyzwyczajeniach naszej Córeczki (tych posiłkowych i tych związanych ze snem) Pani Zuzanna wyraźnie zaznaczyła, że musimy być pewni tego, czy chcemy iść dalej. Uświadomiła nam, że na pewno nie będzie to łatwe i że warunkiem bezwzględnie koniecznym będzie wzajemne wspieranie się. Innymi słowy nic na siłę, bo nie jest to droga do osiągnięcia zamierzonych celów. Tak jak zostało to wspomniane łatwo nie było, ale w każdej chwili Pani Zuzanna była do dyspozycji i potrafiła rzeczowo i merytorycznie odpowiedzieć na te wszystkie pytania i wątpliwości, które się pojawiały. Dziękujemy i polecamy, aby korzystać z wiedzy i doświadczenia Pani Zuzanny!

 5. Pani Zuza jest przede wszystkim bardzo życzliwą osobą, z wielką dozą empatii. Jestem pełna podziwu Jej zapału do wspierania mam. Osoba, przed którą można się “wygadać”. Ja otrzymałam bardzo duże wsparcie i pomoc. Na najwyższą ocenę zasługuje za to, że nawet po konsultacji można się zwrócić z wszelkimi wątpliwościami i nie zostawi człowieka w potrzebie:). Polecam, polecam, polecam.

 6. Zuza to nie tylko wspaniały dietetyk ale również cudowna bezinteresowna osoba, przegadała ze mną nie jeden wieczór i poświęciła mnóstwo swojego czasu żeby doradzić mi jak prawidłowo żywic synka dzięki temu ma teraz wiele zdrowych nawyków. To dzięki niej moje dziecko zaczęło przesypiać cale noce. ZUZA JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ.

 7. Jesteśmy z mężem zachwyceni tym co się zadziało po konsultacji. Nasza córka śpi całą noc!. Pierwsza noc najgorsza, ponieważ przez 1,5h ogromny płacz i jedna pobudka w nocy. Druga noc już tylko 12min (pobudka w nocy), a trzecia po 1min:).
  Teraz średnio po 10-15 min, ale to i tak super i bez żadnej pobudki w nocy.
  Budzi się dopiero około 6 na pierś. Po czym kładę ją do naszego łóżka i śpimy jeszcze do około 8:) (nasza decyzja:))
  Ogólnie jesteśmy bardzo mile zaskoczeni, że to się tak sprawdziło. DZIĘKUJEMY:).

 8. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc,której udzieliła mi pani Zuzanna. Próbowaliśmy z mężem szukać pomocy dla 3 miesięcznego synka u pediatrów i lekarza rodzinnego ale bezskutecznie,a trwało to wszystko 5 tygodni. Tylko przepisywali nowe leki dziecku na lepszą prace jelit i jak nie pomoże to mam syna zacząć karmić mm czego chciałam jeszcze uniknąć. Natomiast już po pierwszej konsultacji z panią Zuzanną efekt był już następnego dnia i skończyły się ciężkie i długotrwałe zaparcia u synka. Bardzo rzetelnie,trafnie i szybko potrafiła wykluczyć borykający nas problem oczywiście w mojej diecie czego żaden z lekarzy nie wziął pod uwagę,a ja robiłam co mogłam i tłumaczyłam lekarzom jaki jest problem. Mijają dziś dwa dni od zmiany diety i synek już jest spokojniejszy i nie męczy się tak zwłaszcza nocą, jest już mu lżej i kupki są nareszcie :). Ja tez czuje się wspaniale z nowym jadłospisem. Także pomoc jaką otrzymaliśmy jest fantastyczna i zdecydowanie polecam!!!!! :)))))))

 9. Olu, to dzięki Tobie synek przesypia noce ☺ja tylko podpowiedziałam, ale sukces jest zawsze zasługą mamy i taty. Dziękuję za opinię i pozdrawiam

 10. Panie Michale, a można inaczej? 😉 u mnie współpraca nie kończy się po wysłaniu zaleceń i zawsze mogą Państwo na mnie liczyć. Dziękuję za opinię i pozdrawiam

 11. Gorąco polecam warsztaty z Panią dietetyk, dużo można z nich wynieść. Pani Zuzanna usystematyzowała moją wiedzę na temat żywienia dzieci, mam nadzieję że teraz będzie mi łatwiej zacząćnowy etap w życiu córeczki

 12. Z całego serca polecam konsultację na temat dobrego snu dziecka. Jeśli ktoś uważa że wszystko robi dobrze, kombinuje na wszystkie sposoby a dziecko nie śpi w nocy i ma problem z zasypianiem to jest napewno jakiś szczegół który można zrobić inaczej. Pani Zuzanna zmieniła nam tryb dnia, doradziła co podać na kolację i przede wszystkim najważniejsze powiedziała jak skutecznie położyć dziecko do snui co robić przed wieczorem. Syn budził się w nocy co 2h ( 10 miesięczny), domagał się piersi a gdy chciałam postawić na swoim i nie karmić to walka trwała nawet godzinę i czasem dłużej po czym Po godzinie i tak synek budził się i dostał mleczko. Po pierwszym dniu prób zauważyliśmy że To naprawdę działa i z każdym dniem może być lepiej. Drzemki w dzień z 40min wydłużyły się do półtora godziny a w nocy przebudza się tylko raz i najczęściej wystarczy że go położę i dalej śpi czasem chce się napić wody. Zasypianie wreszcie przestało być męczące a stało się przyjemnością i dla nas i z pewnością dla dziecka, teraz wystarczy że wieczorem położę go i wyjdę z pokoju a po 10min zagladam i już śpi. Fantastyczne uczucie ? Mąż stwierdził, że Pani Zuzanna powinna dostać jakiegoś Oscara za to co robi i jak nam pomogła. Dziękujemy serdecznie ❤ polecam wszystkim nie bójcie się spróbować, ale konsekwencją musi być zachowana 😉 Proszę sobie nie wmawiać że ” taki urok dziecka” tylko dać sobie pomóc.

 13. Pani Zuzanna charakteryzuje sie empatia. Widać że lubi to co robi czyli prace z ludzmi a przede wszystkim z dziećmi. Gdy robi się to co się lubi to jest już połowa sukcesu i wtedy można wiele…wiele dobrego zrobić.

 14. Jeżeli ktoś nie wie co to znaczy przespana noc z dzieckiem, to proszę jak najszybciej zapisać się na spotkanie z Panią Zuzanną. Jesteśmy rodzicami 17-miesięcznych Bliźniaczek. Odkąd się urodziły, przespaliśmy ciągiem kilka godzin, niewiele nocy podczas tego okresu. Jedna z Córek, od skończenia roczku, śpi ładnie- całe noce ok. 10-11 godzin, natomiast druga Córka budziła nam się raz na jedzenie między godziną 2. a 5., wstając przy tym między godz. 6. a 7. Poziom naszego zmęczenia był wielki, do tego Mąż pracujący w systemie zmianowym, również w nocy, potęgował nasze stresy. Szukaliśmy pomocy, usłyszeliśmy, że niektóre dzieci są takimi głodomorami, nic się nie da z tym zrobić. Przeczytaliśmy różne artykuły, które mogły pomóc. Nie wiedzieliśmy, która z metod będzie dobra, a baliśmy się, że działając na własną rękę, możemy pogorszyć sytuację, zwłaszcza, że Dziewczyny śpią razem w swoim pokoju. Szala się przelała, gdy Tosia zaczęła budzić się w nocy dwa razy:( i wtedy dostaliśmy namiary na Panią Zuzuannę. Jedno spotkanie wystarczyło, opracowaliśmy plan działania. Wprowadziliśmy zasady, którymi kierowaliśmy się podczas nocy, a także zmieniliśmy sposoby żywienia. Minęły dwa tygodnie… już w pierwszej nocy Córka nie jadła mleczka, skończyliśmy definitywnie z nocnym karmieniem, Tosia będzie miała zdrowy brzuszek i ząbki. Skończyło się robienie mleka, mycie butelek, a to wszystko zajmowało czas :(A ostatnio spaliśmy ciągiem trzy noce z kolei 🙂 wiemy, że może być różnie ze spaniem Naszych Córek, jesteśmy w trakcie ząbkowania, co często wybudza Dzieciaki, natomiast efekty naszej wspólnej pracy są widoczne od razu. Bardzo, bardzo DZIĘKUJEMY 🙂
  Aga i Krzyś

 15. Pani Zuza ma unikalne podejście do ustalania diety maluszków (i starszych dzieci), dla mnie idealne – bo spotkanie odbywa się w domu u dziecka, podczas posiłku, więc w praktyce widać jak to jest i co można poprawić. Jestem mamą niejdaka – ale jak się okazało w trakcie wizyty p. Zuzy, że synek jest całkiem fajnie jedzeniem zainteresowany i że aż tak mało nie je, co mnie bardzo uspokoiło. Otrzymaliśmy konkretne wskazówki, co robić – menu + uporządkowanie planu dnia synka, w którego ustaleniu p. Zuza też pomaga. Niezwykle cenne i pomocne, bo bardzo praktyczne, są konsultacje mailowe wliczone w cenę wizyty, z których możemy korzystać jak zajedzie taka potrzeba przez kolejny miesiąc. Z całego serca polecam p. Zuzę 🙂

 16. Drodzy Rodzice. Korzystałam z pomocy laktacyjnej u Pani Zuzanny i muszę przyznać, że była to świetna decyzja. Otrzymałam nie tylko wskazówki jak prawidłowo przystawiać dziecko czy rozpoznawać wczesne oznaki głodu, ale również usłyszałam garść innych porad, cennych dla każdej młodej matki. Bardzo ważne jest podejście Pani Zuzanny- jest energiczna ,a zarazem pozwala wprowadzić atmosferę spokoju (u mamy i u dziecka)- wszystko tłumaczy bez pośpiechu i zniecierpliwienia. Ogromnym plusem poczucie świadomości, że nie jest się pozostawionym samemu sobie i można liczyć na wsparcie Pani Zuzanny. Serdecznie wszystkim polecam.

 17. Gorąco polecam Panią Zuzię, jako dietetyka dziecięcego. Rozwiała moje wątpliwości, uspokoiła i dodała otuchy w tym uważnym etapie, jakim jest rozszerzanie diety malucha. Dużo ciekawych pomysłów Pani Zuzi wykorzystuję przygotowując posiłki dla maluszka. Bardzo pozytywna osoba z pasją i wiedzą

 18. Gorąco polecam Panią Zuzannę jako Promotora Karmienia Piersią 🙂 To osoba, która przywróciła nam nie tylko nadzieje na kp przez długi czas , ale przede wszystkim pokazała jak skutecznie nakarmić malucha. Wcześniej niestety przez miesiąc karmiłam malucha mlekiem odciąganym. Dlatego jedyne czego żałuję że tak późno do Pani trafiliśmy ! 🙂 Oprócz porad co do karmienia, uzyskaliśmy również wiele porad na temat usypiania malucha, dzięki temu maluszek jest spokojniejszy 🙂 rodzice również. Serdecznie polecam i pozdrawiam Panią Zuzannę 🙂

 19. Pani Zuzanna odwiedziła nas w domu. Pomogła nam zapanować nad brakiem snu u naszej córeczki. Ustaliła plan dnia i diete w taki sposób, że odstawienie od piersi okazało się banalnie proste. Po 3 dniach Natalia która miała problemy z zaśnieciem, a jej drzemki trwały do 30 min, przespała całą noc od 19 do 6 rano. Drzemki trwają teraz dwie godziny. Natka je chętnie i obie jesteśmy teraz wyspane i zadowolone! Bardzo dziękujemy 🙂

 20. Pani Anno dziękuję. Bardzo się cieszę, że to odstawienie od piersi tak dobrze przebiegło, tym bardziej, że było konieczne i nagłe. Wspaniale sobie Pani poradziła 🙂

 21. Pani Zuzanna to wspaniała, ciepła, niezwykle cierpliwa profesjonalistka. Już w pierwszej chwili, gdy weszła do nas na konsultację laktacyjną wiedziałam, że tym razem na pewno się uda. I tak właśnie było. Po raz pierwszy córeczka przystawiła się zupełnie bez płaczu i walki. Widocznie nawet ona wyczuła ten spokój jaki przynosi ze sobą Pani Zuzanna. Później jeszcze oczywiście miałam kilka problemów, kilka pytań ale do Pani Zuzanny zawsze można napisać, poradzić się jeszcze długo po konsultacji i żadne moje pytanie nie pozostało bez odpowiedzi. Dlatego kiedy nadszedł czas rozszerzania diety córeczki bez zastanowienia poszliśmy z mężem na warsztaty żywieniowe. I tym razem również się nie zawiedliśmy. Dziś oboje jesteśmy świadomi jak zdrowo, bezpiecznie i niedrogo rozszerzać dietę niemowlaka. A jeszcze na zakończenie dodam, że już w czasie konsultacji laktacyjnej dostaliśmy mnóstwo cennych rad nie tylko z zakresu karmienia piersią, za które jesteśmy bardzo wdzięczni, i które przydają się do dziś. Dziękujemy

 22. Jestem bardzo zadowolona z odbytych konsultacji. Po raz kolejny (bo nie wyobrażam sobie, aby pominąć ten fakt) zwrócę uwagę na “wartość dodaną” konsultacji. Pani Zuzanna jest niezwykle ciepłą i życzliwą osobą. Wyróżnia ją niesamowita empatia. Jej pomoc nie kończy się tylko na doraźnej pomocy. Zasypywana pytaniami, cierpliwie rozwiewa wątpliwości. Troszczy się o swoich małych klientów. Dziękuję i pozdrawiam.

 23. Pani Kaju, bardzo mi miło. Byliście Państwo także na kolejnych warsztatach i to jest dla mnie ogromne wyróżnienie. Teraz Wasza ,,kruszynka” już skończyła rok, a ja nadal pamiętam dzień naszego pierwszego spotkania 🙂 Dziękuję, bo własnie dzięki takim rodzicom mam ochotę robić to co robię i być coraz lepsza! pozdrawiam

 24. Pani Marto, bardzo dziękuję za zaufanie i ciepłe przyjęcie. Życzę wszystkie dobrego na drodze macierzyństwa 🙂

 25. Pani Magdo, dziękuję za tak pozytywną opinię. Było miło mi Panią poznać i ciesze się, że mogłam pomóc. Pozdrawiam serdecznie!

 26. Spotkałyśmy się z Panią Zuzanną kiedy jeszcze Synek był w brzuszku (w szkole Rodzenia), już wtedy wiedziałam że w trakcie przygody z rozszerzaniem diety spotkamy się ponownie i udało się ! Pani Zuzanna świetnie wprowadziła Nas w temat (dostosowując się utrudnionych warunków – były to warsztaty w domu,z Maluchami :). Dzięki Pani odważyłam się gotować sama, bez słoiczków, Synkowi bardzo posmakowała moja kuchnia tak więc serce się raduje. Do tego rozwiała Pani wszelkie wątpliwości, usystematyzowała wiedzę, pokazała pewne “triki ” jedzeniowe (SUSZONE OWOCE , których sama nie lubiłam jem teraz z Moim synkiem). Dziękuję pięknie i polecam wszystkim, rozszerzanie diety z takim Fachowcem okazuje się być świetną zabawą :).

 27. Polecam z całego serca Panią Zuze. Jej rady i wsparcie, którego udzieliła mi w przeprawie w nauce samodzielnego zasypiania mojego Synka okazały się bezcenne. Cały harmonogram jaki wspólnie ułożyłyśmy i sposób postępowania w trudnych momentach pozwolił Nam zebrać owoce Naszej ciężkiej pracy.
  Nie ukrywam, ze w trakcie realizacji planu było bardzo ciezko i miałam multum wątpliwości, ale dobre słowo i wsparcie od Pani Zuzy bardzo pomagały kontynuować naukę i naprawdę się opłaciło. W wieku 9 miesięcy mój Synek nie dojada w nocy i przesypia cała noc i co najważniejsze zasypi sam w łóżeczku.
  Polecam i bardzo dziękuje za wsparcie.

 28. Bardzo, bardzo polecam warsztaty żywieniowe Pani Zuzanny. Duża dawka informacji, ciekawe przepisy. To dzięki Pani Zuzannie jadłospis mojego malucha mocno się urozmaicił. Z niecierpliwością czekamy na kontynuację warsztatów,

 29. Panią Zuzannę poleciła mi koleżanka, która słyszała o jej warsztatach na temat snu niemowląt i późniejszych efektach. U nas problemy ze spaniem trwały mniej więcej od 4 msc do 8. Wiadomo między 4-6 miesiącem powtarzałam sobie, że dziecko ma prawo być ciągle na piersi a nieprzespane noce przy małym dziecku to norma. Okej i tak było, natomiast przy około 6-7 msc moja córka zaczęła wybudzać się w nocy mniej więcej co 30min czasami godzinę. To był koszmar, my w zasadzie wcale nie spaliśmy. Przemęczenie, niewyspanie, rozdrażnienie powodowały słaba atmosferę w domu… W końcu postanowiłam skontaktować się z p. Zuzą. Rozmowa była bardzo długa i rzeczowa, wszystko zostało szczegółowo wyjaśnione. Przyznam, że początkowo sceptycznie byłam nastawiona jednak stan fizyczny i psychiczny w jakim byliśmy z partnerem skłonił nas do spróbowania. Nie mieliśmy nic do stracenia a naszym jedynym marzeniem był sen trwający dłużej niż 2 godziny. Ktoś kto tego nie przeżył nie zrozumie. Jak tylko uznaliśmy, że nadszedł dobry moment na zmiany to wprowadziliśmy plan p. Zuzy do naszego życia. Powiem tak, nastawiałam się na bardzo cięzkie dni/ noce. Tymczasem moje dziecko już drugiej nocy miało jedną pobudkę a trzecią przespało całą. Przecieraliśmy oczy ze zdumienia, naprawdę. Nie wierzyliśmy, że to się dzieje naprawdę. Poznaliśmy co to znaczy mieć wieczór dla siebie, dziecko idzie spać przed 20, a my możemy coś zrobić, wyjść obejrzeć ugotować W SPOKOJU! Ten komfort trwa do dzisiaj, moja córka ma 17 miesięcy i przesypia całe noce ( czasem budzi się gdy wychodzi ząb lub jest chora – co jest normalne i absolutnie to rozumiem). Dziecko jest w dzień zupełnie inne, jest wyspane, pogodne, wesołe. Nieprzerwany sen jest największym skarbem dla młodych rodziców, ale też dziecka. Pani Zuza po czasie cały czas interesuje się jak tam u nas, czy nadal okej, jest żywo zainteresowana. Widać, że to co robi w życiu jest jej prawdziwym zainteresowaniem.
  Dziewczyny, które się wahacie – spróbujcie. Ja do dzisiaj mam powiedzenie, że to były najlepiej zainwestowane pieniądze w moim życiu. I mówię to bez cienia przesady.

 30. Kilkakrotnie korzystałam z usług Pani Zuzanny. Moje dziecko jest alergikiem, głównie na BMK. Dzięki jej zaleceniom udało mi się prawidłowo rozszerzać dietę synka, mając na względzie niedobory, które alergia mogłaby spowodować. Ja, jako mama karmiąca, tez stosowałam się do szczegółowych zaleceń. Teraz, będąc w drugiej ciąży, nadal jestem pod opieką Pani Zuzanny. Wszyscy troje każdego dnia zyskujemy zdrowy rozwój! Dziękujemy:)

 31. Pani Zuzanna pomogła mi w rozszerzaniu diety mojego maluszka i rozwiała moje wszystkie wątpliwości i odpowiedziała na wszystkie moje pytania nawet te głupie ?. Polecam wszystkim którzy maja jakieś wątpliwości co do rozszerzania diety swojej pociechy.

 32. Panią Zuzannę ” znalazłam” w internecie, albo inaczej: spadła mi z nieba 🙂 potrzebowałam konsultacji w związku z odżywianiem mojej córki, zbyt szybko przybierającej na wadze. Podczas konsultacji dowiedziałam się wielu aspektów, o których wcześniej nie wiedziałam. Dostałam cenne rady, co, jak, kiedy, dlaczego tak a nie inaczej. Jakiekolwiek niepewności zostały rozjaśnione. Po pierwszym miesiącu stosowania zaleceń od pani Zuzanny, moja córka osiągnęła swoje pierwsze cele, pierwsze centymetry i kilogramy poszły w dół. Prawdziwy sukces, a to dopiero początek naszej przygody.
  Polecam każdemu z czystym sumieniem <3

 33. Panią Zuzannę miałam okazję poznać podczas cudownie prowadzonych zajęć z rozszerzania diety maluszka. Zajęcia odbyły się w cudownej atmosferze, była też możliwość uczestnictwa z dzieckiem co jest dodatkowym atutem. Podczas zajęć dowiedziałam się jak prawidłowo rozszerzać dietę dziecka, Pani Zuzanna odpowiadała na wszystkie pytania, dementowała mity na temat żywienia niemowląt i ułożyła nam w głowie wszystko co mówią nam “ciocie dobra rada”. Od tamtej pory pilnie śledzę wszystkie wpisy Pani Zuzanny i uczę się na bieżąco. Serdecznie polecam.

 34. Z całego serca polecam Panią Zuzannę. Trafiliśmy do niej zaniepokojeni wagą naszego maluszka. Pani Zuzanna podzieliła się z nami ogromem wiedzy z zakresu żywienia dzieci, odpowiedziała cierpliwie na wszystkie ( A było ich dużo) pytania. Pomijając merytorykę, konsultacje upłynęły w naprawdę miłej i ciepłej atmosferze.

 35. Bardzo polecam współpracę z Panią Zuzanną. Moja córka (8lat) miała poważne problemy z opanowaniem apetytu i sporą nadwagę. dzięki spotkaniu z Panią i co tygodniowym rozmowom córka zupełnie się zmieniła.
  Zaczęła zdrowo i świadomie się odżywiać oraz sporo schudła. Bardzo Pani dziękujemy!

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *