Zapis na webinar dobry sen dziecka

Czy chciałabyś, aby w Twoje dziecko zasypiało spokojnie i samodzielnie ?
Albo żeby miało lepsze/dłuższe drzemki?

Wiesz dobrze, że kiepski sen dziecka wpływa na Ciebie. Możesz czuć się sfrustrowana, przemęczona, ponieważ niedobory snu nasilają negatywne emocje. Skąd to wiem?

Jestem podwójną mamą przedszkolaków. Nadal pamiętam jak kilka lat temu, leżąc w środku nocy, po kolejnej pobudce i uśpieniu dziecka, nasłuchiwałam czy przypadkiem znowu się nie obudziło. Czułam wtedy irytację i bezsilność, bo przecież chciałam spać, a nie mogłam!

Możliwe, że sama się dziwisz jak dobrze funkcjonujesz, pomimo notorycznego niewyspania. Tak jakby, Twój organizm przystosował się do takiej sytuacji. To tylko takie wrażenie… Prędzej czy później doświadczysz negatywnych skutków stresu, przemęczenia i niewyspania.

Co możesz zrobić w tej sytuacji? Oczywiście poprawić sen dziecka!

Aby to wszystko dobrze działało potrzebne jest Twoje zaangażowanie i Twoja bliskość. Małe dziecko nie potrafi samodzielnie odzyskać wewnętrznego spokoju, aby zasnąć.

ZAPISZ SIĘ na BEZPŁATNE NAGRANIE WEBINARU 
(w wersji VIDEO i AUDIO)
To aż godzina konkretnych podpowiedzi

POZNAJ

10 najpopularniejszych błędów, przy nauce samodzielnego zasypiania dzieci

 i UŁATW SOBIE UKŁADANIE DZIECKA DO SNU

Nazywam się Zuzanna Kłos

Jestem podwójna mamą, dietetykiem dziecięcym i certyfikowanym promotorem karmienia piersią.

Współpracuję z ekspertami ,,od dzieci” (psychologiem, neurologopedą, położną) i dzięki nim dostrzegam potrzeby dzieci pod różnymi aspektami ich rozwoju. Od 2013 roku, poprzez konsultacje i warsztaty, pomagam rodzicom wprowadzać oraz rozwijać zdrowe nawyki żywieniowe u dzieci. Prowadzę webinary/live-y, kursy online, tworzę bloga oraz nagrywam podcasty! 

Z myślą o mamach stworzyłam kurs online Dobry sen Twojego dziecka