konsultacje online

Czy chciałabyś uzyskać profesjonalną poradę w zakresie żywienia dziecka lub nastolatka ?

Skorzystaj z konsultacji online

Może do tej pory nie korzystałaś z takiej formy kontaktu i dlatego chcę Cię zapewnić, że nie różni się ona niczym (pod względem merytorycznym) od spotkania na żywo. 

Jedyna różnica jest taka, że w obecnej sytuacji konsultacja online jest bezpieczna i wygodniejsza, bo nie wychodzisz z domu.

Od ponad 5 lat prowadzę konsultacje online poprzez kamerkę Skype’a, Messengera, WhatsApp’a, Zoom’a lub przez telefon.

Wśród rodziców, którzy już skorzystali z moich porad, były osoby z wielu miast Polski oraz Polacy mieszkający za granicą.

Poniżej znajdziesz kalendarz online i wolne terminy

Przed umówioną konsultacją prześlę Ci szczegółowy kwestionariusz online i poproszę o spisanie co dziecko zjadło i wypiło przez ostatnie 3-5 dni.

Kwestionariusz zawiera około 50 pytań (na niektóre wystarczy odpowiedzieć Tak/Nie, a na niektóre będziesz musiała poświęcić kilka minut). Dzięki temu już od początku naszej rozmowy skoncentrujemy się temacie.

Konsultacja to dialog- czas na wysłuchanie, na dopytanie i zaproponowanie rozwiązań. 

Analiza zamiast oceniania.

Propozycje zamiast narzucania.

Konkrety zamiast ogólników.

I jeszcze jedno: nie układam jadłospisów indywidualnych, ponieważ zależy mi, abyś po konsultacji sama doskonale wiedziała jak żywić dziecko- czego potrzebuje, jak często, ile i dlaczego. Pragnę, byś umiała szybko podejmować dobre decyzje, abyś wiedziała jak postępować z dzieckiem podczas posiłku.  Co jest ok, a co negatywnie wpływa na jego przyszłe nawyki żywieniowe.

Konsultacja online- krok po kroku

Wybierz termin

Poniżej znajdziesz mój kalendarz online z dostępnymi terminami konsultacji. Znajdź i zarezerwuj termin, który najbradziej Ci pasuje.

Kup konsultację online

W potwierdzeniu rezerwacji otrzymasz link do mojego sklepu online. Możesz zapłacić kartą (Przelewy24) lub przelewem tradycyjnym.

Wypełnij formularz

Na adres e-mail podany w zamówieniu prześlę Ci link do formularza online - około 50 pytań. Wypełnij go i spisz co dziecko zjadło przez 3-5 dni.

Konsultacja online

W umówionym terminie połączymy się online w sposób, który wybrałaś podczas rezerwacji (poprzez Messenger'a, Skype'a, WhatsApp'a lub telefonicznie)

Podsumowanie i zalecenia

Po konsultacji otrzymasz podsumowanie rozmowy i moje indywidualne zalecenia, linki, przepisy itp.(o których wspominałam podczas konsultacji).

Konsultacje kontrolne

W przypadku konsultacji dotyczacych żywienia dziecka/snu+żywienia możemy umówić się na konsultację kontrolną. Konsultacje kontrolne są w niższej cenie, a w Programie Odchudzania są wliczone w pakiety.

PROGRAM ODCHUDZANIA dla dziecka lub nastolatka

500 zł

PAKIET START

1 konsultacje wstępna (1 h)

3 konsultacje kontrolne (30 min)

(dla dzieci w wieku 4-16 lat)

KONSULTACJA DIETETYCZNA dot. niemowlaka/dziecka/ nastolatka

150 zł

1 godzinna konsultacja dotycząca problemów z jedzeniem

+ zalecenia po konsultacji

(dzieci w wieku 0-16 lat)

 Jeśli Twoje dziecko/nastolatek ma nadwagę to kliknij i zobacz Program Odchudzania Dzieci i Młodzieży  Nie podejmuję się pojedynczych konsultacji dot. odchudzania, bo nie dają efektów.

Wybierz i zarezerwuj termin konsultacji online

Ostatnio wysłałam anonimową ankietę do kilku mam, które już skorzystały z tej formy kontaktu i zadałam im takie pytanie:

Czy poleciłaby Pani skorzystanie z mojej konsultacji online i dlaczego?

  • Oczywiście 🙂 Profesjonalne podejście i duże zaangażowanie (przed spotkaniem Pani Zuzanna prosiła o wypełnieni ankiety, dzięki której miała już obraz całej sytuacji, dlatego konsultację można było całkowicie przeznaczyć na rozwiązania, a nie na analizowania problemu). Pani Zuzanna nie ocenia, nie wytyka błędów jakie rodzic popełnił w kwestii żywienia, ale szuka rozwiązań jak naprawić daną sytuację. Bardzo zachęcam wszystkie mamy, które zastanawiają się, czy w ogóle warto korzystać z takich usług. Ja osobiście żałuję, że dopiero jak synek miał 2 latka trafiłam do Pani Zuzanny, bo jestem przekonana, że wiele błędów mogłabym uniknąć.
  • Oczywiście ze tak! Z całego serca! Potrafi Pani wszystko super wytłumaczyć i nie rzuca książką z menu i “tyle”. Zupełnie inne podejście – fachowe podejście 🙂 👌 Maja Szyszka
  • Tak , rozmawiając z Panią można czuć się swobodnie ,można zadawać wiele nurtujących pytań i uzyskać wyczerpujące odpowiedzi . Nie czuć presji czasu a to duży plus.
  • Oczywiście. Jest Pani bardzo sympatyczną i ciepła osoba co powoduje że dzieci chętnie z Panią rozmawiają i oczywiście jest Pani skuteczna!
  • Serdecznie polecam! Pani Zuzanna jest bardzo kompetentną osobą i odrazu widać, że zna się na rzeczy :). Dostałam nie tylko informacje odnośnie wprowadzania posiłków stałych dla mojego maluszka ale także informacje na temat mleka modyfikowanego, karmienia piersią czy odpowiedniej wagi dziecka. Teraz spokojnie mogę zaczynać przygodę mojego dziecka z jedzeniem 🙂 Serdecznie dziękuje Marta Gołota-Dyjas
  • Na pewno poleciłabym konsultację. Mnóstwo wiedzy, podpowiedzi.. Dokładne wskazanie drogi jaką będziemy musiały pokonać, aby osiągnąć wyznaczony cel. Dzięki precyzyjnym wskazówkom, czułam się pewnie w tym co robię:)
  • Konsultacja on-line niczym nie różniła się od tej tradycyjnej. Rozmowa z Panią jest bardzo swobodna, więc szybko znika bariera ekranowa 🙂
  • Tak, polecam. Czułam się jakbym była na konsultacji stacjonarnej. Pani Zuzia wnikliwie analizowała przypadek mojej córeczki. Otrzymałam konkretne wskazówki, które już stosuje 🙂
 
Więcej OPINII na temat współpracy ze mną znajdziesz w zakładce OPINIE

Masz dodatkowe pytania?

Wypełnij formularz poniżej lub napisz do mnie na pytanie@dietetykasmyka.pl

W ciągu maksymalnie 2 dni otrzymasz odpowiedź.

Napisz wiadomość