Indywidualny Program Odchudzania Dzieci i Młodzieży

Odchudzanie dziecka
 • BEZ trzymania się tradycyjnych jadłospisów i liczenia kalorii
 • BEZ stresu i "rewolucji"
 • BEZPIECZNE, bo pod opieką dietetyka dziecięcego

zobacz Indywidualny Program Odchudzania Dzieci

Wiesz dobrze, że w odchudzaniu dziecka nie chodzi tylko o zrzucenie zbędnych kilogramów.

Odchudzanie dziecka to PROCES, w którym pozbywamy się tego co doprowadziło do nadwagi i kształtujemy nowe, lepsze nawyki, które pomogą mu utrzymać odpowiednią masę ciała.

POMOGĘ CI tego dokonać!

Dopóki Twoje dziecko jest dzieckiem (lub nawet nastolatkiem) masz ogromny wpływ na jego życie. 

Może już próbowałaś odchudzić dziecko (sama lub po konsultacji dietetycznej)? Znasz zasady zdrowego odżywiania, ograniczasz słodycze, zachęcasz dziecko do aktywności fizycznej, ale nie widzisz rezultatów… 

Może czujesz się trochę  odpowiedzialna za tę sytuację i bardzo chciałabyś wziąć sprawy w swoje ręce, ale nie wierzysz, że to Ci się uda…. Nie masz siły, czasu, pomysłów na inne posiłki, a tym bardziej ochoty na rewolucję… A może boisz się jak na tę zmianę zareaguje dziecko?

Może do tej pory miałaś nadzieję, że dziecko samo wyszczupleje i problem zniknie? Może inni Cię w tym myśleniu utwierdzali, a teraz widzisz, że już nie ma na co czekać... Tylko jak zacząć i  jak to zrobić dobrze?!

POMÓŻ DZIECKU POZBYĆ SIĘ ZBĘDNYCH KILOGRAMÓW I ZADBAJ O JEGO NOWE, ZDROWE NAWYKI ŻYWIENIOWE!

możesz to zrobić dołączając do mojego

Indywidualnego Programu Odchudzania Dzieci

 • Ustalimy przyczynę nadwagi dziecka i zaczniemy ją eliminować
 • Otrzymasz konkretne wskazówki jak rozpocząć cały proces
 • Zmodyfikujesz posiłki dziecka i dopasujesz je do swoich możliwości
 • Poznasz produkty-pułapki i wymienisz je na lepsze
 • Ogarniesz porcje, podjadanie, słodycze, posiłki z okazji świąt czy urodzin
 • Zmienisz SWOJE nawyki i podejście do żywienia dziecka
 • Pomożesz dziecku osiągnąć prawidłową masę ciała i wzmocnisz w nim poczucie własnej wartości
 • Prawdopodobnie... sama zmienisz swój styl jedzenia (a może i życia 🙂 To takie "efekty uboczne", które zaobserwowały mamy po współpracy ze mną

Co dokładnie otrzymasz dołączając do INDYWIDUALNEGO PROGRAMU?

pakiet start

500 zł

 • MIESIECZNA OPIEKA DIETETYKA DZIECIĘCEGO
 • dokładny wywiad/kwestionariusz online
 • konsultacja wstępna w 4 oczy - bez dziecka (ok.60 min.)
 • 2 konsultacje kontrolne w których będzie mogło brać udział dziecko/nastolatek
 • zalecenia indywidualne w formie PDF
 • nagranie szkolenia 2h 40 min (wartość 150 zł)
 • dzienniczki/plenery do druku dla rodziców i dziecka - ułatwiające zmianę nawyków
 • kontakt online pomiędzy konsultacjami (wg potrzeby)
 • mini ebook o nadwadze i odchudzaniu dzieci
 • mini ebook z przepisami na Zdrowe podwieczorki
 • przykładowy 10-dniowy jadłospis na 10 dni z przepisami
 • dostęp do 10 nagrań treningów dla dzieci (ok. 5 godzin ćwiczeń)

kontynuacja w formie konsultacji kontrolnych co 1-4 tygodnie (wg potrzeby)

150 zł za spotkanie online

pakiet fit

700 zł

 • MIESIECZNA OPIEKA DIETETYKA DZIECIĘCEGO
 • dokładny wywiad/kwestionariusz online
 • konsultacja wstępna w 4 oczy - bez dziecka (ok.60 min.)
 • 2 konsultacje kontrolne w których będzie mogło brać udział dziecko/nastolatek
 • zalecenia indywidualne w formie PDF
 • nagranie szkolenia 2h 40 min (wartość 150 zł)
 • dzienniczki/plenery do druku dla rodziców i dziecka - ułatwiające zmianę nawyków
 • kontakt online pomiędzy konsultacjami (wg potrzeby)
 • mini ebook o nadwadze i odchudzaniu dzieci
 • mini ebook z przepisami na Zdrowe podwieczorki
 • przykładowy 10-dniowy jadłospis na 10 dni z przepisami
 • dostęp do 10 nagrań treningów dla dzieci (ok. 5 godzin ćwiczeń)

kontynuacja w formie konsultacji kontrolnych co 1-4 tygodnie (wg potrzeby)

150 zł za spotkanie online

Wybierz i zarezerwuj termin pierwszej konsultacji online

Jeśli masz wątpliwości czy Program jest dla Ciebie (i Twojego dziecka/nastolatka) i chciałaś umówić się na krótką rozmowę (przez WhatsApp'a, Skype'a lub telefon) to kliknij poniżej

Dlaczego program, a nie zwykła konsultacja?

Jeszcze kilka lat temu prowadziłam pojedyncze konsultacje dla rodziców. Trwały one 1-2 godziny, a na koniec przesyłam podsumowanie i zalecenia dietetyczne. 

Czasami po kilku tygodniach odzywałam się (np. mailowo) do tych rodziców i pytałam jak im idzie. 

Niestety tylko niektórzy dzielili się swoimi sukcesami i byli z siebie zadowoleni. Najczęściej czytałam że czuli się zagubieni i przytłoczeni tymi zaleceniami. Bo wszystko pięknie wyglądało na konsultacji i w pliku pdf, a potem pojawiały się wątpliwości, pytania i wchodziła codzienność- brak czasu, zmęczenie, opór u dziecka. I odpuszczali…

Źle się z tym czułam. Chciałam im pomóc, a zwyczajnie nie mogłam.

I wtedy postanowiłam: KONIEC Z POJEDYNCZYMI KONSULTACJAMI, jeśli chodzi o odchudzanie dziecka czy nastolatka! To nie była łatwa decyzja, bo musiałam zwyczajnie odmawiać (czytaj: traciłam klientów). 

Ale z dnia na dzień mówiłam lub pisałam te słowa z większym przekonaniem.

Te 3 lata temu usiadłam z notesem i spisałam jak wyobrażam sobie cały PROGRAM odchudzania dla dzieci/nastolatków. Co więcej przeszukałam Internet w poszukiwaniu podobnego programu. Nie znalazłam.

To był ryzyk-fizyk, czy rodzice zrozumieją, że lepiej wydać więcej na coś co zadziała, niż stracić pieniądze na pojedynczą konsultację.

Na szczęście znaleźli się tacy rodzice i teraz mogę z dumą pokazać Ci ich opinie.

“Chciałabym podzielić się opinią o współpracy z Panią Zuzią. Była to pierwsza dietetyk z jaką konsultowałam problem wyższej wagi u mojego dziecka. Zanim podjęłam współpracę zaczęłam obserwować Panią Zuzię na jej social mediach. Zdobyła moje zaufanie, więc długo się nie zastanawiając wykupiłam #ProgramOdchudzaniaDzieci. Z każdej strony słyszałam: “wyrośnie z tego”, “zacznie rosnąć, to się wyciągnie”, “taki urok”, “nie przesadzaj”, “ciesz się, że ma apetyt”, “jak lubi jeść to znaczy że jest zdrowie” itd… Jednak intuicja matki nie pozwala mi przejść obok i nie skonsultować tego z dietetykiem, bo wiedziałam, że jak pójdę do pediatry to skończy się na słowach “prosze ograniczyć słodycze”. I choć i tak było ich niewiele, to jednak pojawiałaby się “z okazji…”, a jak wiadomo okazja znajdzie się często. Współpraca online polegała na wypełnieniu formularza, kwestionariusza o nawykach dziecka, o wszelkich sprawach które były ważne, aby ustalić odpowiedni plan działania. Kwestionariusz dopełniła pierwsza konsultacja i szczegółowy wywiad ze mną. Dostaliśmy precyzyjnie opracowany plan, dostosowany do potrzeb naszej rodziny, uwzględniający godziny w szkole, posiłki na stołówce, zajęcia dodatkowe itd… Wszystko skrojone na miarę naszych możliwości. Pierwsze kroki podjęliśmy od razu, stopniowo – jeśli było trzeba coś dodaliśmy, coś usunęliśmy z pierwotnego planu. Współpraca trwała 4 miesiące, a nawyki stosujemy do dziś (2 miesiące po zakończeniu #POD). Nie było restrykcyjnego menu, z którym kojarzy się wizyta u dietetyka. Zamiast tego wprowadziliśmy zmiany typu: Mniejszy talerz, odpowiednie godziny posiłków, kilka zamienników (np zamiast białego pieczywa – ciemny). Pani Zuzia doskonale wiedziała jak zmotywować Dziecko do działania – przesyłając różne gry i zadania do wykonania. Zawsze na konsultacji rozmawiała ze mną i z dzieckiem, nawiązując bardzo dobry kontakt i ogromnie chwaląc i nagradzając uśmiechem. Konsultacje online były bardzo wygodne, ponieważ mogłyśmy połączyć się będąc w aucie, na parkingu, czy placu zabaw. Zawsze czułam się zaopiekowana i czułam, że dziecko jest w dobrych rękach. Dużo ruchu i aktywności plus odpowiedni sposób jedzenia (nawet pyszności) spowodowało do dnia dzisiajszego minus 5 kg oraz o 15 cm mniejszy brzuszek. Jesteśmy wdzięczni za profesjonalizm Pani Zuzi, brak negatywnie nacechowanych ocen, za praktyczne wskazówki, które nie przewróciły naszego życia do góry nogami. Ogromnie dziękujemy i życzymy wielu wspaniałych sukcesów zawodowych. Wierzymy, że jest Pani nr1 w Polsce, jeśli chodzi o “normalne” odchudzanie dzieci”.

Beata z Kujawsko-Pomorskiego

“W Programie Odchudzania Dzieci, prowadzonym przez Panią Zuzię, zdecydowałam się wziąć udział ze względu na córkę. Julia niebawem skończy 9 lat, a problem nadmiernego przybierania na wadze zaczął się jakieś 3 lata temu. Moje różne próby zatrzymania tego procesu oczywiście nie przynosiły żadnych zadowalających efektów. Wiedziałam jak się zdrowo odżywiać, wiedziałam, że potrzebna jest aktywność, wiedziałam, że słodycze są do ograniczenia. Mimo to coś nie grało. Szczęśliwie udało mi się znaleźć Panią Zuzię i dietetykasmyka.pl. Wątpliwości nie miałam żadnych. Spodobała mi się opcja konsultacji on-line oraz dostęp do zajęć “fitness” . Zarówno mi jak i Julce taka pozytywna kontrola była potrzebna. Ja uzupełniając dzienniczki posiłków, aktywności i pyszności miałam wgląd w to ile i jak Julia je, ile się rusza. Taki dowód namacalny. Julia zaś bardzo się zaangażowała. Weszła w Program całkowicie naturalnie, powiedziałabym zadaniowo, chociaż momentami z oznakami buntu. Owoce i warzywa, które dotychczas odrzucała, oczywiście nie od razu, powoli zaczęła akceptować, a pod koniec Programu jeść chętnie. W ciągu naszych dwóch miesięcy polubiła bakłażana, cukinię, batata, chleb żytni, jogurty owocowe (nie Danonki), guacamole, fasolę. Kontroluje się co do słodyczy i pilnuje, żeby było ich max 3 w tygodniu. Robiąc ze mną zakupy świadomie dokonuje wyborów produktów, bo wie co było na liście rzeczy dozwolonych. Dla nas Program Pani Zuzi to utrata prawie 4 kg, 7 cm w pasie i 6 cm w biodrach. Poza tym Julia jest bardziej aktywna, weselsza i pewniejsza siebie, ale też pewna tego, że odchudzanie to nie coś okropnego. A na akrobatyce, na którą w końcu udało się zapisać, była sprawniejsza od starszych i szczuplejszych koleżanek. Dla mnie dodatkowy plus jest taki, że młodszy brat chce robić to samo co siostra, więc zdrowe nawyki Julki stają się też udziałem Kajetana. Serdecznie polecam.” 

Kasia O.

,,Drodzy Rodzice, jeśli macie najmniejsze wątpliwości do wagi Waszego dziecka – nie czekacie! Dzwońcie do Pani Zuzanny i umawiajcie się na konsultacje, nie ma nic lepszego niż świadomy Rodzic – żałuję, że zabraliśmy się za to tak późno – ale lepiej tak niż wcale. Nasza (już prawie 8 letnia) córka była na badaniach do I klasy i nasza Pani Pediatra zasugerowała, że jednak jest kilka kilo za dużo… Babcie mówiły, że z tego wyrośnie, że przecież to tylko dziecko, Ty też taka byłaś… ale tym razem nie daliśmy się z Mężem namowom Babć i po szybkiej konsultacji ze znajomą trafiliśmy pod skrzydła Pani Zuzanny. Córka 134 cm wzrostu i 37 kg… nadwaga jak nic, jedno spotkanie i pierwsze zalecenia, kolejny tydzień kolejne zalecenia, proste jak drut, wspólnie działamy córka, ja i mąż – bo inaczej się nie da, trzeba dać dziecku wsparcie – minęły 3 miesiące a na wadze 4 kilo mniej! Córka czuje się lepiej, wolniej się męczy, „brzuszek” już znikł, poza kilogramami znikają też obwody… kilka centymetrów za nami. I nie chodzi tu by być na restrykcyjnej diecie do końca życia tylko nauczyć się zdrowo i dobrze jeść! Dzisiejsze dzieciaki nie mają oporów, bez ogródek wytykają palcami, śmieją się z „inności” nie zdając sobie sprawy z krzywdy jaką wyrządzają – to pierwsze z czym zmierzy się dziecko z nadwagą w przedszkolu czy szkole, a dla Ciebie Rodzicu najważniejsze jest poza zdrowiem psychicznym zdrowie fizyczne – cukrzyca i nadciśnienie to tylko początek problemów z jakimi zmagają się dzieci, które często sami namawiamy „no zjedz jeszcze troszeczkę…”, „za mamusię…”, „jak nie zjesz to nie obejrzysz bajki…” itd. Polecam z całego serca konsultacje i współpracę z Panią Zuzanną bo warto dla dobra dziecka! To czysta przyjemność! Dziękujemy serdecznie!  

Anna Jacyna

“Nigdy, przenigdy nie wierzyłam w dietetyków.. Zawsze byłam pewna że kasują pieniądze, tworzą zabójcze dla portfela jadłospisy i albo tego się trzymamy i chudniemy albo nie.. tak było do momentu gdy moja niespełna 9 letnia córka z nadwagą sama widząc problem (zaczęły jej dokuczać inne dzieci, problemy z ćwiczeniami, spory, wystający i przeszkadzający brzuch) poprosiła mnie o dietetyka. Córka jadła dużo słodyczy i choć nie było ich w domu dostawała je u dziadków, koleżanek itp.. walczyłam z tym długo i nic to nie dało.. Znalazłam stronę P. Zuzy . Zadzwoniłam, umówiłam się, Pani Zuza przyjechała do nas do domu aby nas poznać, nasze zwyczaje itp.. już po tej wizycie wiedziałam że to był dobry wybór.. bardzo ale to bardzo zmobilizowała nas, a przede wszystkim Zosię do zmiany diety.. wcale nie drastycznej! Dostaliśmy grafik, plany śniadaniówki do szkoły, plan jedzenia warzyw, owoców, gimnastyki itp.. pomogło!! Zosia od początku sierpnia do teraz całkowicie straciła brzuch!! Schudła 4 kg..! W obwodach po 3-4 cm! Z rozmiaru ubrań na 158 ze względu na brzuch przeszliśmy na jej rozmiar 140 cm!! Zosia jest przeszczęśliwa, nabrała pewności siebie, zaczęła się fajniej ubierać nie martwiąc się tym że widać jej brzuch.. po dwóch tygodniach od spotkania stanęła przed lustrem i krzyknęła: mama ja widzę swoje stopy!! A koleżanki w szkole i wychowawczyni już na rozpoczęciu roku gratulowały zmiany! Wystarczyło jeść o regularnych ( w miarę) porach, odstawić cukier (zastąpiłam erytrolem i ksylitolem) i słodycze ( kupujemy tylko te naturalne np. żelki że 100% owoców) .Ale Zosia nie je słodyczy codziennie, nie podjada między posiłkami.. jak ma potrzebę to zapycha się jabłkiem lub śliwkami.. to mnie najbardziej cieszy. .że nie prosi o słodycze.. I nie podjada.. jestem z niej dumna i szczęśliwa że P. Zuza zmieniła nasze nawyki żywieniowe! Naprawdę można niewielkim wysiłkiem.. Złota kobieta!! Polecam wszystkim z całego serca, jeśli się wahacie nie bójcie się, koszt niewielki A szczęście dziecka bezcenne!! Dziękujemy Pani Zuzo!! Odmieniła mi Pani córkę!!

Monika Lender

Cześć, jestem Zuzanna

Jestem dietetykiem dziecięcym (po 5-letnich studiach wyższych), autorką książki o żywieniu małych dzieci pt. “Wielkie wyzwanie-smyka odżywianie!”, a prywatnie podwójną mamą (6 i 8-latka).

Od 2013 roku, poprzez konsultacje i warsztaty, pomagam rodzicom wprowadzać oraz rozwijać zdrowe nawyki żywieniowe u dzieci. Prowadzę webinary/live-y, kursy online, tworzę bloga oraz nagrywam podcast Dietetyka smyka.

Od 2018 rozwijam Indywidualny Program Odchudzania Dzieci (#programodchudzaniadzieci) w którym pomagam rodzicom i dzieciom pozbyć się zbędnych kilogramów. Skończyłam kurs Psychodietetyka dla dzieci.

 

Projekt bez tytułu
Treningi dla dzieci w pakiecie fit prowadzi Kasia Kilar-Jaszczak

dyplomowana trenerka z 10-letnim doświadczeniem. Kasia jest magistrem psychologii sportu ze specjalizacją technik relaksacji oraz instruktorką fitness i trenerką personalną. Pracuje głównie z kobietami, ale ma świetne podejście do dzieci. Zaraża pozytywną energią, a uśmiech nie schodzi jej z twarzy- nawet podczas ćwiczeń.

“Uwielbiam swoją pracę. Chcę pokazać jak największej liczbie osób, że trening to przyjemność, chwila dla siebie, inwestycja w zdrowie i poprawa poczucia własnej wartości. Ładna sylwetka przychodzi w bonusie :-)”.

najczęściej zadawane pytania

Na TEJ STRONIE znajdziesz kalendarz konsultacji.  Po kliknięciu na dany dzień, zobaczysz dostępne godziny (każda konsultacja trwa 60 minut). Jeśli chcesz zarezerwować konkretną godzinę, kliknij na nią i wypełnij formularz. Po rezerwacji otrzymasz potwierdzenie na maila.

Wybierz/Kliknij na wybrany Pakiet (START lub FIT). Możesz zapłacić kartą (poprzez Przelewy24) lub przelewem tradycyjnym. Jeśli do przelewu z zagranicy potrzebujesz nr IBAN i BIC/SWIFT to napisz do mnie.

Tak, wszystkie konsultacje odbywają się online poprzez kamerkę na Zoom-ie.

Nie, ponieważ to nie ma sensu. Bardzo często chciałabym wprowadzić do menu dziecka np. zdrową owsiankę, zamiast płatków na mleku, ale dziecko nie cierpi tego smaku i kategorycznie odmawia. I co wtedy? Podpowiem Ci jak zmodyfikować obecny sposób odżywiania: co możesz zamienić na lepsze odpowiedniki, co ograniczyć, a co warto  podawać dziecku na konkretny posiłek. Najczęściej nie trzeba wprowadzać wielkich zmian, o wiele lepsze są te małe, ale w dobrym kierunku. Dla dziecka prawdopodobnie i tak będzie to rewolucja, więc  im prostsze zmiany tym szybciej można je wprowadzić. Natomiast w pakiecie PREMIUM otrzymasz 2 przykładowe jadłospis (każdy 10-dniowy) na 1200, 1500 lub 1700 kcal – w zależności od zapotrzebowania dziecka. Jest to jadłospis elastyczny, gdzie wszystkie śniadania/II śniadania/obiady/podwieczorki/ kolacje mają tę samą wartość kaloryczną i można je dowolnie miksować. Każdy jadłospis zawiera przepisy na podane dania.

Przed konsultacją przesyłam kwestionariusz online i proszę o spisywanie przez min.3-5 dni, co i o której dziecko zjadło (także jeśli jest karmione wyłącznie mlekiem) i wypiło (jeśli to nie była woda). Takie zapiski oraz wypełniony kwestionariusz online należy przesłać na adres kontakt@dietetykasmyka.pl przynajmniej 1 dzień przed konsultacją.

Nie jest to obowiązkowe i często nie ma takiej potrzeby. Jeżeli po przeprowadzeniu wywiadu lub w czasie konsultacji stwierdzę, że warto by było zrobić badania np. krwi albo udać się do jeszcze innego specjalisty to o tym powiem (i napiszę w mailu podsumowującym).

Nie jest to konieczne, jeśli dziecko nie chce, wstydzi się lub ma opory. Czasami dzieci “obserwują” naszą rozmowę, ale zdecydowana większość (ok.95% ) dzieci i nastolatków jest obecna podczas konsultacji kontrolnych (choć przez chwilę). Dzięki temu mogę osobiście je pochwalić za postępy i zaangażowanie albo o coś zapytać.

Tak, są różne losowe sytuacje (czasem nagłe) i ja to rozumiem. U mnie konsultacje nie przepadają.

Tak, jeśli po czasie uznasz, że chcesz, aby dziecko ćwiczyło w domu to dopłacając 200 zł otrzymasz dostęp do platformy. Natomiast nie można kupić samych jadłospisów czy ćwiczeń (bez Programu).

Na TEJ STRONIE znajdziesz kalendarz konsultacji.  Po kliknięciu na dany dzień, zobaczysz dostępne godziny (każda konsultacja trwa 60 minut). Jeśli chcesz zarezerwować konkretną godzinę, kliknij na nią i wypełnij formularz. Po rezerwacji otrzymasz potwierdzenie na maila.

Wszystkie konsultacje (także ta pierwsza, wstępna) masz już w Programie, więc wystarczy zarezerwować pierwszą konsultację oraz opłacić jeden z pakietów Programu (Standard lub Premium)

Link do zakupu znajdziesz na dole tej strony oraz w moim sklepie online. Możesz zapłacić kartą (poprzez Przelewy24) lub przelewem tradycyjnym. Jeśli do przelewu z zagranicy potrzebujesz nr IBAN i BIC/SWIFT to napisz do mnie.

Tak, wszystkie konsultacje odbywają się online, poprzez kamerkę Messenger’a, Skype’a, WhatsApp’a czy Google Meet. 

Nie, ponieważ to nie ma sensu. Bardzo często chciałabym wprowadzić do menu dziecka np. zdrową owsiankę, zamiast płatków na mleku, ale dziecko nie cierpi tego smaku i kategorycznie odmawia. I co wtedy? Podpowiem Ci jak zmodyfikować obecny sposób odżywiania: co możesz zamienić na lepsze odpowiedniki, co ograniczyć, a co warto  podawać dziecku na konkretny posiłek. Najczęściej nie trzeba wprowadzać wielkich zmian, o wiele lepsze są te małe, ale w dobrym kierunku. Dla dziecka prawdopodobnie i tak będzie to rewolucja, więc  im prostsze zmiany tym szybciej można je wprowadzić. Natomiast w pakiecie PREMIUM otrzymasz 2 przykładowe jadłospis (każdy 10-dniowy) na 1200, 1500 lub 1700 kcal – w zależności od zapotrzebowania dziecka. Jest to jadłospis elastyczny, gdzie wszystkie śniadania/II śniadania/obiady/podwieczorki/ kolacje mają tę samą wartość kaloryczną i można je dowolnie miksować. Każdy jadłospis zawiera przepisy na podane dania.

Przed konsultacją przesyłam kwestionariusz online i proszę o spisywanie przez min.3-5 dni, co i o której dziecko zjadło (także jeśli jest karmione wyłącznie mlekiem) i wypiło (jeśli to nie była woda). Takie zapiski oraz wypełniony kwestionariusz online należy przesłać na adres kontakt@dietetykasmyka.pl przynajmniej 1 dzień przed konsultacją.

Nie jest to obowiązkowe i często nie ma takiej potrzeby. Jeżeli po przeprowadzeniu wywiadu lub w czasie konsultacji stwierdzę, że warto by było zrobić badania np. krwi albo udać się do jeszcze innego specjalisty to o tym powiem (i napiszę w mailu podsumowującym).

Nie jest to konieczne, jeśli dziecko nie chce, wstydzi się lub ma opory. Czasami dzieci “obserwują” naszą rozmowę, ale zdecydowana większość (ok.95% ) dzieci i nastolatków jest obecna podczas konsultacji kontrolnych (choć przez chwilę). Dzięki temu mogę osobiście je pochwalić za postępy i zaangażowanie albo o coś zapytać.

Tak, są różne losowe sytuacje (czasem nagłe) i ja to rozumiem. U mnie konsultacje nie przepadają.

Tak, jeśli po czasie uznasz że to by Ci się przydało (i dziecku 🙂 to będziesz mogła dopłacić te 150 zł. Natomiast nie można kupić samych jadłospisów czy ćwiczeń (bez Programu).

dołącz już dziś i pomóż dziecku osiągnąć zdrową, prawidłową masę ciała

Jeżeli masz inne pytania związane z Programem Indywidualnym lub procesem zakupu, to koniecznie napisz do mnie na adres kontakt@dietetykasmyka.pl