Bezpłatny rozdział

Podobno PO PIERWSZYM ROKU dziecko może jeść to samo, co reszta rodziny...

Podobno najważniejszy moment to rozszerzanie diety, a potem już "z górki"...

A co jeśli Ci powiem, że żywienie niemowlaka to “pestka” w porównaniu z żywieniem małego dziecka?

Poniżej możesz  POBRAĆ BEZPŁATNY fragment książki-poradnika o żywieniu małych dzieci (ok.1-3 lata)

Sama kiedyś przeszłam ten wyjątkowy okres w życiu dzieci (mam ich dwoje) i mimo całej wiedzy dietetycznej musiałam wspinać się na wyżyny przewidywalności, konsekwencji, wyrozumiałości, cierpliwości i elastyczności. 

A jak już to przeszłam i odetchnęłam… to napisałam tę książkę 🙂 Zebrałam w niej moje ponad 7 letnie doświadczenie we współpracy z mamami i dzięki temu powstał (prawdopodobnie 😉 najbardziej praktyczny PORADNIK o żywieniu małego dziecka (pomiędzy 13. a 36. miesiącem życia). 

Dla Ciebie i każdej mamy, która chce zadbać o zdrowie swojego małego smyka.

.
"Myślałam, że już wiem wszystko o tym jak powinnam żywić córkę. Oglądam Pani livy na facebooku, słucham podcastów… a jednak nie! Książka otworzyła mi oczy, że teraz jest czas, abym jeszcze bardziej zwróciła uwagę na produkty i sposób jedzenia córki. Fajnie, że książka jest taka praktyczna. To bardzo na plus."
"Pani Zuziu ebook jest świetny. Mam w domu już kilka książek o żywieniu dzieci i nigdzie nie ma tylu porad! Wszędzie są takie ogólniki, a tu konkret. Tak lubię! Dziękuję, będę polecać :)”
"Książka jest rewelacyjna. Jest w niej wiele wskazówek i przydatnych rad. Taki e-book prosto dla Mam... jest po prostu taki prawdziwy:). Wszystko jest przejrzyście opisane. Szczerze polecam, na pewno zostanie dla każdej z Mam jednym z najlepszych lub najlepszym przewodnikiem:) Dla mnie jest Naj:)"

Nazywam się Zuzanna Kłos.

Jestem podwójna mamą, dietetykiem dziecięcym, certyfikowanym promotorem karmienia piersią, a teraz także AUTORKĄ KSIĄŻKI.

Współpracuję z ekspertami ,,od dzieci” (psychologiem, neurologopedą, położną) i dzięki nim dostrzegam potrzeby dzieci pod różnymi aspektami ich rozwoju.

Od 2013 roku, poprzez konsultacje i warsztaty, pomagam rodzicom wprowadzać oraz rozwijać zdrowe nawyki żywieniowe u dzieci. Prowadzę webinary/live-y, kursy online, tworzę bloga oraz nagrywam podcasty!