Zapis na webinar odchudzanie dziecka

Zobacz WEBINAR

.
  • zauważyłaś, że Twoje dziecko za szybko przybiera na wadze i chcesz to zahamować
  • chcesz sprawdzić czy dziecko ma nadwagę lub otyłość i ile powinno ważyć
  • chcesz wiedzieć jak zacząć zdrowo odchudzać dziecko
  • martwisz się o zdrowie dziecka z powodu nadwagi
  • chcesz zmiany, bo czujesz, że obecna sytuacja Cię frustruje i negatywnie wpływa na Waszą rodzinę
  • chcesz posłuchać/szukasz specjalisty, który Wam pomoże

Możliwe, że próbowałaś już różnych sposobów, aby pomóc dziecku pozbyć się zbędnych kilogramów

Po tym webinarze będziesz wiedziała co chcesz zmienić, od czego zacząć, a czego nie warto/nie musisz robić , aby w końcu zobaczyć efekty.

"Świetny webinar, mówi Pani o odchudzaniu dzieci tak po prostu, bez oceniania"
Katarzyna
mama
"Świetny webinar, otwiera oczy na wszystkie błędy! Jestem w szoku! Wypunktowała Pani wszystkie popełniane błędy. Sam mam nadwagę i rozpoczynam swoją podróż do zdrowia... wiem jak to brzmi jak kolejne usprawiedliwienie, z drugiej strony lepiej późno niż później... Dziękuję za wszystkie wskazówki! Pozdrawiam"
Marcin
tata
"Bardzo podobało mi się wypunktowanie i jasne uzasadnienie co robić, czego nie robić, a jednocześnie podkreślałaś, że to nie chodzi o takie "siłowe" odchudzanie z ważeniem jedzenia, liczeniem kalorii bo tego się obawiałam"
Beata
mama
"Uświadomiłam sobie jak wiele błędów popełniam w odchudzaniu syna. Wcześniej myślałam że sam jakoś wyrośnie. Bardzo dziękuję.
Kamila
mama
"Bardzo podobał mi się webinar. Wiem sporo o odżywianiu, ale na dziecko moja wiedza nie działa ;). Świetne były te pytania, na które powinnam odpowiedzieć, ciekawe rzeczy zobaczyłam. Dla mnie bomba!"
Małgorzata
mama
"Pani Zuzia mocno zmotywowała mnie do tego, abym zawalczyła o zdrowie mojej córki. Program indywidualny już kupiony, czekam na pierwsza konsultacje i już nie mogę się doczekać :-)"
Katarzyna
mama

Kto prowadzi webinar?

8

Zuzanna Kłos

Jestem dietetykiem dziecięcym oraz autorką książki “Wielkie wyzwanie-smyka odżywianie!”, a prywatnie podwójną mamą.

Od 2013 roku, poprzez konsultacje i warsztaty, pomagam rodzicom wprowadzać oraz rozwijać zdrowe nawyki żywieniowe u dzieci. Prowadzę webinary/live-y, kursy online, tworzę bloga oraz nagrywam podcast Dietetyka smyka.

Od ponad 5 lat prowadzę konsultacje w Indywidualnym Programie Odchudzania Dzieci i pomagam dzieciom, i nastolatkom pozbyć się zbędnych kilogramów. Skończyłam kurs Psychodietetyka dla dzieci.

Jeśli niepokoi Cię masa ciała Twojego dziecka i jego nawyki to nie czekaj na lepszy moment. Skorzystaj z okazji i zapisz się