Żywienie niemowląt

ŻYWIENIE NIEMOWLĄT


Zapraszam serdecznie na warsztaty ,,Żywienie niemowląt”, które są dedykowane rodzicom chcącym w łatwy, bezstresowy i racjonalny sposób żywić swoje maluszki. Oczekujesz dziecka? Skorzystaj już teraz z warsztatów, zrób notatki a gdy przyjdzie czas na rozszerzanie diety będziesz świetnie przygotowana!

Moment w którym uświadamiasz sobie że jesteś mamą lub tatą jest bezcenny. Prawdopodobnie oprócz szczęścia czujesz ogrom odpowiedzialności. To Ty przez pierwsze lata będziesz podejmować decyzje i ponosić tego konsekwencje. Twoje dziecko ufa Ci bezgranicznie- także w kwestii jedzenia. Jest na to trafne określenie ,,je Ci z ręki”. Dosłownie! Wyobraź sobie, że Twoje dziecko spokojnie siedzi w krzesełku do karmienia, otwiera buzię gdy widzi pełną łyżeczkę, mówi ,,mniam mniam” a Ty jesteś spokojna, bo wiesz, że od początku zadbałaś o prawidłowe nawyki i posiłki. Ja znam to uczucie i pragnę się z Tobą podzielić wiedzą jak osiągnąć radość z gotowania i karmienia swojego ukochanego maleństwa.

Dlaczego warto przyjść na warsztaty?

  • w łatwy i przyjemny sposób poznasz zasady rozszerzania menu swojego dziecka
  • rozwiejesz swoje wątpliwości
  • będziesz wiedziała co warto kupić i dlaczego!
  • zaoszczędzisz czas na wyszukiwaniu kluczowych informacji
  • pieniądze także, bo prawdopodobnie gotowe produkty dla niemowląt będą Ci nie potrzebne!

Opinie uczestniczek

,,Warsztaty były przeprowadzone bardzo profesjonalnie. Polecam bardzo uczestnictwo w warsztatach, praktyka pokryta rzetelną i najnowszą wiedzą. CZAS DOBRZE WYKORZYSTANY 🙂 ”  Ula, mama Zuzi i Szymusia

,,Polecam warsztaty z żywienia niemowląt z Panią Zuzanną, można w bardzo miłej i swobodnej atmosferze dowiedzieć się jak najlepiej zadbać o zdrowe karmienie malucha. Szczególnie ciekawe były dla mnie porady jak w szybki i prosty sposób przygotować np. sycącą kaszkę, która będzie zdrowym zamiennikiem popularnych, i niestety mocno słodzonych, kaszek z torebek.   ” Ania Łukasik, mama 8 miesięcznej Leny

,,Cieszę się, że udało mi się jednak być na warsztatach. Coraz bardziej interesują mnie zagadnienia zdrowego odżywiania, szczególnie dzieci i mogłabym z Panią spędzić i przegadać cały dzień J.  Myślę, że dwie godziny to za krótko i mam niedosyt.  Widać, że kocha Pani to co robi, widać duże zaangażowanie i chęć przekazania, jak najwięcej. Będę polecać warsztaty młodym Mamom.” Agnieszka

Opinie z anonimowych ankiet rozdawanych podczas warsztatów

,,Mega zaangażowanie w prowadzone zajęcia, widać, że mam do czynienia z ,,pasjonatką-‘ w tematyce żywienia, która mogłaby prowadzić temat w nieskończoność (w bardzo pozytywnym tego stwierdzenia znaczeniu  🙂  Z pewnością będę zaglądać na blog i śledzić przepisy. Duża wiedza! Miło było wziąć udział ”.

,,Pani Zuzia bardzo kompetentna osoba, w klarowny sposób przekazała swoją wiedzę, na każde pytanie udzieliła wyczerpującej odpowiedzi, czuć było pewność swojej wiedzy oraz doświadczenie. Przy tym ciepła, sympatyczna oraz budząca zaufanie kobieta. Aaaa, również profesjonalne podejście do sprawy!” ,,Polecam warsztaty, wiele cennych porad, Pani jest ekspertką w tym temacie, super atmosfera, jestem bardzo na TAK 🙂 “ ,,Polecam warsztaty. Prowadząca wspaniałą! Z dużą wiedzą oraz pasją. Swoją wiedzę przekazuje bardzo fajnie, informacje przydatne.””

,,Polecam każdej ,,świeżej” mamie.  Można naprawdę wiele się dowiedzieć, tym bardziej, że zostało to pięknie zobrazowane. Obecnie jestem w ciąży i przed warsztatami obawiałam się wszelkich diet po narodzinach, a teraz wiem, a teraz wiem, że nie będzie to straszne”.

,,Warsztaty są niezbędnikiem każdej rozsądnej mamy. Dzięki wiedzy przekazanej na warsztatach wiem jak mądrze karmić dziecko, na co zwracać uwagę przy doborze produktów, by dziecko jadło produkty zdrowe, pełnowartościowe”.

,,Pani Zuzanna jest genialna! Ogromna wiedza, doświadczenie i chęć przekazywania wiedzy. Polecam gorąco wszystkim mamom, najlepiej spędzony czas na warsztatach”.

,,Polecam warsztaty pani Zuzanny! Ogromna wiedza połączona z pasją i doświadczeniem sprawiła, że temat rozszerzania diety nie wydaje się już taki straszny 🙂 Chętnie zapoznam się z artykułami i blogiem pisanym przez panią Zuzannę, bo jestem przekonana, że znajdę tam również mnóstwo ciekawych informacji”.

,,Warsztaty są bardzo przydatne dla osób świadomych żywienia swojego i dzieci. Bardzo pozytywna opinia.”

,, Świetne warsztaty, które ułatwią proces wprowadzania pokarmów. Duża wiedza podana w przystępny sposób. Duży plus za prezentację przygotowania posiłków.”

,,Bardzo fajne warsztaty, dużo interakcji i rozwiązywanie problemów innych mam- kiedyś te problemy mogą się przecież stać moimi problemami.”

,,Jeżeli chcecie rozszerzyć dietę dziecka świadomie i zdrowo to te warsztaty są świetnym źródłem takiej wiedzy

,,Bardzo cieszę się, że uczestniczyłam w warsztatach, dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy”

,,Świetne warsztaty dla mamy przerażonej wyzwaniem rozszerzania diety dziecka. Polecam!”

,,Bardzo przydatne warsztaty. Pani Zuzanna bardzo zaangażowana i zorientowana w temacie. Przystępny sposób przedstawienia zagadnień. Ciekawie, konkretnie. Polecam”

,,Dużo przydatnych informacji odnośnie żywienia. Wiem już gdzie unikać cukru i jakich produktów unikać a jakie są wskazane.”

,,Polecam warsztaty mamom, które mają wiele pytań w temacie rozszerzania diety. W Internecie jest dużo informacji na ten temat, które często dawkujemy sobie chaotycznie. Po zajęciach wiedza jest porządkowana i dzięki temu wiem jak zacząć żywić malucha innym jedzonkiem niż mleko mamy. Polecam w 100% .”

,,Warto udać się na takie warsztaty. Wiedza i zaangażowanie prowadzącej, bardzo fachowa a przede wszystkim oparta na cennym doświadczeniu. Cała wiedza przekazana bardzo rzetelnie i jasno polecam i polecą koleżankom”.

,,Polecam udział w warsztatach, dowiedziałam się wiele przydatnych informacji. Pani prowadząca bardzo sympatyczna!”

,,Pozyskana wiedza przyda się bardzo podczas rozszerzania żywienia niemowląt.”

,,Warto przyjść na warsztaty, aby zwłaszcza przy pierwszym dziecku uporządkować sobie wiedzę o żywieniu niemowląt”

,,Wszystkie moje wątpliwości zostały rozwiane. Dziękuję Pani Zuziu”

,,Bardzo polecam, merytoryczna wiedza, która ułatwi wejście w nowy rozdział w życiu dziecka”

,,Polecam! Dużo wiedzy w krótkim czasie w dobrej atmosferze. Okazuje się, że temat nie taki straszny”

,,Brawa dla pani Zuzanny, przekazała dużo praktycznej wiedzy. Warsztaty godne polecenia ,,Fajne zajęcia, można zadawać pytania bez problemu i uzyskać odpowiedź” ,,Bardzo polecam! Praktyczna wiedza, nie tylko suche fakty, ogrom wiedzy, bardzo miła i fajna atmosfera” ,,Warsztaty dały mi pojęcie o rozszerzaniu diety i teraz się tego już nie boję

 Zakres tematów:

• Bezpieczne zasady stosowania metody BLW, jak i kiedy zacząć, co podać • Akcesoria kuchenne ułatwiające gotowanie, przechowywania oraz karmienie dziecka • Przyprawianie posiłków niemowląt i małych dzieci • Napoje w diecie niemowląt i małych dzieci • Gluten, jajka, mleko i inne silne alergeny- kiedy i jak bezpiecznie wprowadzać • Jak rozpoznać gotowość niemowlęcia do rozszerzania diety? • Omówienie schematu żywienia niemowląt- różnice w starym i nowym schemacie • Jak postępować żeby dziecko polubiło zdrowe jedzenie? • Produkty zwiększające odporność dzieci • Jak produkowane są dania słoiczkowe, czy i kiedy warto podawać je dziecku? • Przegląd kaszek dla niemowląt • Jak dostosować posiłki uzupełniające do rozkładu dnia • Zasady przy stole, czyli jak poprawnie i bezpiecznie uczyć spożywania posiłków • Najbardziej przydatne artykuły żywnościowe oraz naczynia w kuchni niemowląt (tzw.must have) • Wygodne i zdrowe przekąski na spacer • Jak nie dopuścić do anemii?

 

 

Kiedy odbędą się najbliższe warsztaty możesz sprawdzić na facebooku TUTAJ albo w zakładce WYDARZENIA

Warsztaty trwają ok. 2,5 godziny, można przyjść z dzieckiem Miejsce: Szkoła Rodzenia Katarzyna Zamiela, Szczecin, ul. Bol. Śmiałego 14 Koszt 50 zł/os (para rodziców płaci 80 zł), płatne przelewem lub przed warsztatami na recepcji Istnieje też możliwość abym przyszła do Ciebie do domu na indywidualne warsztaty Do zobaczenia! Zapisz się w Szkole Rodzenia lub poprzez formularz poniżej

Pisząc do mnie maila wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach obsługi zapytania. Więcej informacji na ten temat możesz znaleźć w Polityce prywatności