Akademia Mamy Maluszka

Twój maluszek ma 4-9 miesięcy?

Zastanawiasz się jak zacząć albo ulepszyć rozszerzanie diety?

W takim razie zapraszam do mojego nowego programu grupowego

Rozwiejesz wszystkie swoje wątpliwości! Otrzymasz aktualną wiedzę teoretyczną i praktyczną, oraz ogromne wsparcie w jednym miejscu.

rozszerzanie diety będzie dla ciebie dużo prostsze!

AKADEMIA MAMY MALUSZKA w skrócie #AMM

to interaktywny kurs online inny niż wszystkie. Takiej wymiany wątpliwości, wsparcia, poczucia pewności siebie w RD nie da Ci żadna książka, podcast, webinar czy ebook.

Nazywam się Zuzanna Kłos, jestem dietetyczką dziecięcą i tworzę AMM!

zuzanna-8

Twój maluszek ma 4-5 miesięcy i chcesz się świetnie przygotować do RD? 

Twój maluszek ma 6-7 m miesięcy i zaczynasz przygodę z RD i chcesz poczuć się pewnie od samego początku?

Twój maluszek ma 8-9 miesięcy, już zaczęłaś RD, ale chciałabyś to zrobić lepiej albo potrzebujesz pomocy, bo nie wszystko idzie zgodnie z planem?

z Akademią to Ci się uda!

"Akademia jest skarbnicą wiedzy! Dzięki niej jestem spokojna, pełna optymizmu i czekam aż zaczniemy z córką rozszerzenie diety! Polecam każdemu kto szuka wiedzy na ten temat, bo tutaj możemy spojrzeć na to z wielu perspektyw- poznać zdanie neurologopedy, pedagoda czy nawet fizjoterapeuty! A zdobyta wiedza nam nigdy nie umknie, bo zawsze pod ręką mamy wszystkie materiały w formie nagrań (mogłam sobie na spokojnie słuchać nagrań na spacerach) i pdf. Nagranie pani Natali Mizerskiej było fantastyczne, dowiedziałam się wiele nowych rzecz. Sztos!"
"Bardzo polecam udział w Akademii wszystkim mamom, nie tylko tym na początku rozszerzania diety malucha, bo również i później, jak ja, możecie znaleźć coś dla siebie. Zdecydowany ogrom informacji, mnóstwo przydatnej wiedzy, ciekawostki plus do tego świetny sposób dzielenia się tym wszystkim. Bardzo mi się spodobał dodatek o śnie malucha i o normowaniu/ odstawianiu KP to był dla mnie strzał w 10. Jestem bardzo zadowolona z udziału i na pewno jeżeli będę tylko mogła to będę śmiało polecać innym."
"Jestem mamą 5 miesięcznego chłopca więc zaczęłam się interesować rozszerzaniem jego diety. W internecie jest mnóstwo informacji na ten temat, aż głowa boli.. Przypadkowo trafiłam na informację o Pani Zuzannie i o rozpoczynającej się akademii właśnie w temacie rozszerzania diety. Długo się nie zastanawiałam nad udziałem i to był strzał w dziesiątkę. Szkolenie online z dostępem w każdym momencie (możliwość odsłuchiwania nagrań podczas spaceru z dzieckiem), usystematyzowana wiedza, cenne rady i wskazówki, nagrania ekspertek, możliwość zadawania pytań i to nie tylko Pani Zuzannie ale także wymiana doświadczeń z innymi mamami. Do tego spotkania live... I wiele wiele więcej. Wszystkie nagrania są bardzo cenne z uwagi na ważne informacje którymi podzieliły się z nami specjalistki. Podjęłam najlepszą decyzję dla mnie i dla mojego dziecka. Teraz wiem od czego zacząć rozszerzanie diety mojego maluszka. I myślę że dzięki akademii dam sobie radę. Dziękuję bardzo Pani Zuzannie za wspaniały czas, uśmiech i pogodę ducha."

Znajdziesz w niej

  • Wiedzę zebraną w jednym miejscu, spójne zalecenia moje i innych ekspertek. Dzięki temu nie tracisz czasu na szukanie informacji w sieci tylko działasz!
  • Spotkania LIVE- sesje pytań i odpowiedzi, podczas których odpowiem na Twoje pytania
  • Nagrania ekspertek na temat wspierania rozwoju dziecka oraz macierzyństwa
  • Grupę na Facebooku, w której w każdej chwili możesz zadać pytania i uzyskać wsparcie moje i innych mam. Dzięki temu nawet, jeśli pojawią się jakieś wątpliwości czy trudności otrzymasz podpowiedzi.

Płacisz RAZ , KORZYSTASZ jak długo potrzebujesz!

Czy Ty też masz te wątpliwości?

Jak połączyć rozszerzanie diety z karmieniem mlekiem? Czy mam zastępować mleko posiłkiem uzupełniającym?

Ile dziecko powinno zjeść? Parę łyżeczek? 100 ml? 200?

Czy lepiej kupować słoiczki lub produkty bio, czy mogę zwykłe?

Od jakich grup produktów mam zacząć? Warzywa, owoce, a może kaszki?

Ile posiłków może/powinien jeść taki maluszek?

Co robić, gdy waga dziecka stoi w miejscu? Czy mam dokarmiać mm albo wprowadzić więcej posiłków?

Co zrobić jak pojawi się reakcja alergiczna? Przerywać rozszerzanie diety czy kontynuować?

Co warto kupić- jakie kaszki, czy półprodukty mają dobry skład? W jakie akcesoria dla niemowląt warto zainwestować?

Co robić, gdy dziecko je bardzo mało pokarmów uzupełniających?

 

Co z chrupkami kukurydzianymi czy biszkoptami?

Ile wody powinien wypijać maluszek i czy mogę podawać inne napoje?

Od kiedy już powinnam podawać dziecku większe kawałki do samodzielnego jedzenia?

Co robić gdy dziecko zrzuca wszystko z talerza (albo rzuca talerzem;)?

Do kiedy mogę/powinnam karmić dziecko w nocy? Czy mogę karmić “asekuracyjnie” na śpiocha, aby zapobiec wybudzeniom?

Co robić, gdy dziecko nie chce pić mleka albo pije je tylko w nocy?

Czy po 6 miesiącu nadal powinnam karmić na żądanie? I co jeśli dziecko chce pić mleko co godzinę, a odrzuca kaszki, zupki, owoce?

Czy ograniczenie karmienia piersią w nocy spowoduje gorszą laktację?

Jak ograniczać picie mleka modyfikowanego w nocy?

Jakie posiłki podawać na śniadanie, obiad, kolacje? Czy i kiedy podawać przekąski?

Czy to brzmi znajomo?

“Od około 5 miesiąca rozpoczęłam rozszerzanie diety, gdyż córka jest karmiona mlekiem modyfikowanym. Nie wiem kompletnie jak mam dalej kontynuować rozszerzanie diety. Jestem kompletnie załamana, boje się, że córka nie będzie otrzymywała wszystkich witamin i składników odżywczych potrzebnych dla jej organizmu. Córcia ma ogromny apetyt, boje się, że dam jej za dużo, że będzie ją bolał brzuszek, albo roztyje dziecko. Z drugiej znowu strony boje się, że nie dam jej odpowiedniej ilości wartości odżywczych.”

“Syn ma problem z zaparciami, które zaczęły się podczas rozszerzania diety. Ciągle nie wiem w czym jest problem i nie wiem co mu dać do jedzenia, żeby nie zaszkodzić.”

“Obecnie moim największym wyzwaniem w rozszerzaniu diety jest odpowiednie jego skomponowane pod względem alergii na białko mleka krowiego jakie ma mój prawie 7-miesieczny synek.”

“Moim największym wyzwaniem jest, aby dziecko chciało jeść w dzień i nie budziło się w nocy tryliard razy, tylko po to aby pociumkać pierś.”

“Największym wyzwaniem w rozszerzaniu diety jest alergia dziecka, niestety mamy już alergię na marchewkę, banana i kaszę mannę. Nie wiemy co możemy zacząć dalej wprowadzać i jakie odstępy robić między kolejnymi wprowadzanymi produktami.”

“Pomimo tego, że zostałam mamą już drugi raz, mam ogromny problem z rozszerzaniem diety mojego synka. Do tej pory karmiłam go wyłącznie piersią i dwa dni temu podałam mu pierwszy raz pure z marchewki. Przyznam szczerze, że nie wiem, co dalej. Kiedy wprowadzać kaszki/mięso/ryby? Co z wodą (kiedy i z czego – butelka?kubek?)? Ile dodatkowych posiłków dziennie? Przy starszym dziecku w domu mam ogromny kłopot z wyszukaniem odpowiednich informacji w internecie (jest tego dużo, ale brak konkretów i niestety różnie bywa z jakością informacji).

Może czasem czujesz się niepewnie. Czujesz się odpowiedzialna za zapoznanie dziecka z jedzeniem (bo jak nie Ty to kto?) . Wiesz, że TERAZ jest TEN CZAS i to, jak będziesz rozszerzać dietę będzie miało ogromny wpływ na przyszłe lata- nawyki i preferencje dziecka.

Może czujesz się nieco zagubiona w tym wszystkim. Tych wszystkich zaleceń i “dobrych rad”, bezpłatnych treści jest tak wiele…

Rozumiem Cię doskonale!

Kiedyś byłam w tym samym miejscu co Ty. Mój synek urodził się w 2013 roku, a ja byłam “zielona” w temacie karmienia piersią, karmienia mlekiem modyfikowanym, rozszerzania diety i snu dzieci.

Przerażało mnie to, że mogę popełnić jakiś błąd albo coś nieświadomie zaniedbać.

Ilość informacji, którą znalazłam w grubych poradnikach i w Internecie wcale mi tego nie ułatwiała.

Ty możesz to zrobić z większym spokojem i pewnością siebie w Akademii mamy maluszka

Poznaj super ekspertki #amm

Marlena Bronhard-Puchała

PSYCHOLOGOVE.PL

Psycholog dziecięcy i pedagog. W przestrzeni internetowej dzieli się wiedzą, opowiada o rozwoju dziecka, pomaga zrozumieć umysł młodego człowieka i wspiera w budowaniu empatycznych relacji. Autorka strony internetowej www.psychologove.pl, artykułów i e-booków dla rodziców.
Prywatnie mama dwóch córek, uwielbiająca sprawdzać jak teorie z psychologicznych podręczników sprawdzają się w rodzicielskiej codzienności.

Aleksandra Sileńska

MAMATERAPEUTKA.PL

Psycholog, socjolog, psychoterapeutka, certyfikowana terapeutka ofiar przemocy w rodzinie. Od 7 lat zajmuje się towarzyszeniem ludziom w radzeniu sobie z trudnościami, prowadząc terapię indywidualną dzieci, młodzieży, dorosłych oraz par. Od 4 lat prowadzi blog Mama Terapeutka, którego celem jest wspieranie kobiet w odnajdywaniu spełnienia w macierzyństwie. Prywatnie jest żoną, mamą dwójki dzieci oraz mieszkanką lasu.

Aneta Giczewska

GICZEWSKA.COM

Magister fizjoterapii, terapeuta NDT-Bobath, pedagog specjalny. Absolwentka Wydziału Fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Specjalizuje się w fizjoterapii pediatrycznej. Posiada wieloletnie doświadczenie w diagnostyce i terapii niemowląt oraz małych dzieci. Jest współautorką programu usprawniania małej motoryki „Terapia ręki” i od kilkunastu lat prowadzi autorskie szkolenia z tego zakresu. Jest autorką wielu publikacji na temat rozwoju dziecka i jego zaburzeń, m.in. „Terapia ręki w praktyce”, „Fenomen dotyku”, „Fenomen dotyku matki”

Gosia Barczuk

LOGOPEDAWBLISKOSCI.PL

Neurologopedka, mama trójki dzieci (czteroletnich bliźniąt i sześciolatka). Pomaga rodzicom (także online), aby rozwój mowy ich dzieci przebiegał harmonijnie. Pracuje głównie z małymi dziećmi – od urodzenia do końca wieku przedszkolnego.  Zafascynowana rodzicielstwem bliskości i porozumieniem bez przemocy. W terapii logopedycznej najważniejsza jest dla niej relacja.

Paulina Wysocka-Świeboda

MOTYWATORKA.PL

Psychodietetyk i ogromna pasjonatka odchudzania “po ludzku”. Jej misją jest pokazywać innym ludziom właściwą drogę odchudzania oraz pomagać zrozumieć to co dotychczas było czarną magią. Prywatnie młoda mam.

Natalia Mizerska

EDUKREATORKA.PL

Pedagożka, tutorka, studentka dietetyki i podwójna mama. W sieci działa jako edukreatorka. Prowadzi zajęcia dla dzieci jako trener zajęć Sensoplastyka oraz Logosensoryka. Pomaga rodzicom wspierać rozwój ich dzieci, a także zgłębia tajemnice neuronauk i wyjaśnia skomplikowane teorie w prosty sposób.

SPOTKAJMY SIĘ W AKADEMII

Mam dowody na to, że mamy są zadowolone!

Ten kurs dał mi coś bardzo ważnego, czego często brakuje młodym matkom- poczucie pewności, że robię dla mojego dziecka wszystko, co najlepsze w zakresie rozszerzania diety. Już nie jestem niepewna i nie muszę się zastanawiać co i jak. Polecam to uczucie! 😀
Magdalena Rusjan
Bardzo dobry kurs, wiele praktycznych rad. Szczególnie podobały mi się lekcje gdzie były podawane konkretne produkty o dobrym składzie, które można bezpiecznie podawać maluszków. Wersja audio i pdf bardzo przydatne. W zależności od potrzeb korzystałam z obu. Livy bardzo ciekawe, wiele przydatnych informacji. Dopiero będę rozszerzać dietę maluszka, ale już mam wydrukowany kurs, aby w każdej chwili sięgnąć po informacje:)Serdecznie polecam kurs. Dziękuję Pani Zuziu😁
Kasia Superczyńska
Bardzo się cieszę, że trafiłam na ten kurs! Pani Zuzanna bardzo mi pomogła przy rozszerzaniu diety mojej córeczki.Po tym kursie nie mam wątpliwości co jest zdrowe i jak powinno jeść moje dziecko. Mnóstwo wiedzy teoretycznej i praktycznej (cudownie , że dostaliśmy autorskie przepisy Pani Dietetyk na dania dla maluszków 🙂 W kursie znalazłam odpowiedzi na wszystkie pytania! Forma kursu mi bardzo odpowiadała. Super , że Pani Zuzanna organizowała dodatkowo co piątek live na facebooku i odpowiadała na wszystkie nasze pytania! 🙂 Będę polecać kurs wszystkim mamom !! 🙂 Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje
Ada Falkowska
Kurs zaczęłam tuż przed rozszerzaniem diety mojej 6-miesięcznej córeczki. Teoria przedstawiona została w sposób jasny i przejrzysty. Zawiera najważniejsze informacje, czyta je się bardzo przyjemnie. Zgodnie z Pani harmonogramem zaczęłam wprowadzać córce pokarmy stałe. Z całego kursu jestem bardzo zadowolona. Polecam go z całego serca rodzicom maluszków, którzy chcą w sposób świadomy i prawidłowy rozszerzyć dietę swoich dzieci.
Katarzyna Ksiądz
Kurs pani Zuzanny jest skondensowany i czytelny. Informacje zostały podzielone na różne sekcje tematyczne. Czasem w trakcie analizy materiałów pojawiały się dodatkowe pytania, ale na nie odpowiedź można było uzyskać podczas live'a. Ciekawie były również przykładowe przepisy. Jeśli poszukujemy wsparcia w rozszerzeniu diety dziecka, ogólnych ram, w których warto się poruszać, polecam.
Magdalena Winarska
Kurs jest świetny. Dzięki niemu wszystkie moje wątpliwości dotyczące rozszerzania diety (co, kiedy i jak). Live bardzo konkretne. Odpowiadała rzetelnie na każde zadane pytanie 🙂 Super polecam z całego serca.
Aleksandra Kurzawa
Polecam udział w AMM, porządkuje wiedzę w głowie! Wartościowe informacje w przystępnej formie, na plus nagrania audio, które można odsłuchać na spacerze. Polecam!
Ola
Jako młoda matka wiem już, że mimo ustalonego rytmu dnia, tak do końca nie da się wszystkiego przewidzieć bo większość zależy od naszej małej istotki. Dlatego tez uważam, że forma kursu jest GENIALNA. Codziennie rano przy porannym karmieniu z ciekawością czytałam lekcje w wersji PDF, a gdy córcia szła na drzemkę to lekcje drukowałam i wkładałam do swojej teczki, którą poświęciłam rozszerzaniu diety. Treść była zawsze przyjemna i klarowna, fajne napisana, tak po ludzku! Dla każdego. Dziękuję i pozdrawiam!
Magda Dworakowska

Jakie zagadnienia znajdziesz w Akademii?

Lekcja 1. Podstawy

  • Kiedy zacząć rozszerzanie diety?
  • Po czym poznać, że dziecko jest gotowe?
  • Miejsce do jedzenie
  • Jak wiele?
  • Nowości w menu
  • Dlaczego polecam lekko uregulować posiłki?
  • Dlaczego dziecko może nie mieć apetytu na posiłki uzupełniające?
  • Kończ posiłek dziecka, gdy …
  • Ważne zasady
  • Aktualny polski schemat

Lekcja 2. Rozszerzanie tradycyjnie i BLW

  • Etapy rozwoju umiejętności związanych z jedzeniem (pomiędzy 4-6 miesiąca 6-8 miesiącem, 9-12 miesiącem życia)
  • Tradycyjne rozszerzanie diety
  • BLW (Baby Led Weanning)
  • Aby ta metoda była bardziej bezpieczna zapamiętaj:
  • A co jeśli dziecko nie ma zębów?
  • Co możesz podać maluszkowi do jedzenia rączkami?
  • Jeśli chcesz zmniejszyć ryzyko zadławienia to unikaj pokarmów o kształtach okrągłych i cylindrycznych)
  • Kilka podpowiedzi na koniec…

Lekcja 3. Harmonogramy

  • Ile posiłków dziennie?
  • Ważne zasady
  • Posiłki uzupełniające dla maluszka, który ma 3 drzemki + przykładowy harmonogram dnia
  • Posiłki uzupełniające dla maluszka, który ma 2 drzemki + przykładowy harmonogram dnia
  • Najprostsze podejście
  • Co i kiedy podawać?

Lekcja 4. Akcesoria

  • Blender/Robot kuchenny/Urządzenia multifunkcjonalne
  • Naczynia do gotowania/Pieczenia
  • Pojemniki do przechowywania/ Foremki
  • Krzesełko do karmienia
  • Akcesoria do karmienia (mata,śliniaczki talerzyki, bezpieczne sztućce, kubki)
  • Zabawiacze 🙂

Lekcja 5 . Alergie i nietolerancje + gluten

  • Czym się różni alergia od nietolerancji?
  • W Polsce najczęściej uczulającymi pokarmami są u dzieci:
  • Istnieją 3 główne drogi reakcji alergicznej:
  • Najważniejsze zalecenia
  • Co zrobić, gdy podejrzewasz alergię?
  • Wprowadzenie glutenu

Lekcja 6. Produkty dla niemowląt

  • Woda dla niemowląt
  • Inne napoje
  • Soki
  • Liofilizowane owoce i warzywa
  • Chrupki kukurydziane /jaglane/kukurydziano-jaglane i inne
  • Suszone owoce
  • Mleko modyfikowane
  • Musy w tubkach
  • Kaszki i płatki zbożowe
  • Jogurty i kefiry
  • Dania słoiczkowe

Lekcja 7. Posiłki przy zaparciach, biegunce i przeziębieniu

  • Zaparcia 
  • Najlepiej na kilka dni ogranicz lub wyeliminuj te produkty:
  • W czasie zaparcia i potem zwiększ ilość tych produktów w diecie maluszka:
  • Biegunka
  • Co szczególnie pomoże maluszkowi w czasie biegunki?
  • W czasie biegunki ogranicz lub wyeliminuj:
  • Przeziębienie
  • A jeśli chcesz wzmacniać odporność maluszka to wzbogacaj jego menu w:

Lekcja 8. Autorski schemat + informacje uzupełniające

  • Czego na pewno nie powinnaś podawać maluszkowi?
  • Przyprawy od 7 miesiąca
  • Przyprawy od 10 miesiąca
  • Autorski schemat: moje rekomendacje na 5 lub 6 miesiąc
  • Autorski schemat: moje rekomendacje na 7 lub 8 miesiąc
  • Autorski schemat: moje rekomendacje na 9 lub 10 miesiąc
  • Autorski schemat: moje rekomendacje na 11 lub 12 miesiąc

Niektóre mamy myślą...

To byłoby piękne… Niestety producenci żywności dla niemowląt chcą, abyś w to uwierzyła. Wiele mam szukając zupki czy kaszki, którą jej dziecko w końcu zje- wykupuje wszystkie dostępne smaki. 

Musisz wiedzieć, że Twój maluszek inaczej czuje smaki niż Ty, czy choćby starsze dzieci. Często nie chodzi nawet o smak, ale o porę posiłku, zmęczenie, konsystencje, rozpraszacze itd. Jeśli tego nie dostrzeżesz rozszerzanie diety będzie szło opornie.

Chyba każda mama myśli, że dobrze zaczyna. Posłucha, poczyta to tu, to tam, obejrzy jakiegoś live’a, zakupi akcesoria, stara się jak może. A jednak najwięcej konsultacji mam z mamami małych dzieci (1-3 lata), które nie chcą jeść! A raczej nie chcą jeść tego co mamy proponują, ale z chęcią wypiją kolejne mleko, zjedzą suchą bułę lub tubkę owocową. 

Dzieci są zmienne. Przechodzą skoki rozwojowe. Nawet jeśli na początku wszystko idzie “książkowo” to nagle mogą pojawić się problemy.

W pierwszych 4-6 miesiącach faktycznie tak jest, pod warunkiem, że dziecko wypija odpowiednie ilości mleka.

Natomiast po 6 miesiącu (i im bliżej 1 roczku), składniki odżywcze, witaminy, minerały i inne składniki (np. błonnik) powinny być dostarczane z posiłków stałych: dobrych jaj, warzyw, kasz, owoców, mięsa, ryb… 

Jeśli będziesz bagatelizować rozszerzania diety, z czasem pojawią się niedobory.

Kolejnym zagrożeniem jest neofobia żywieniowa, która najczęściej pojawia się w wieku 1-3 lat u dzieci, które do tej pory nie poznały danego smaku czy konsystencji.

To są niestety błędne przekonania...

Czego konkretnie nauczysz się w Akademii?

  • jak wprowadzać posiłki uzupełniające w sposób tradycyjny i metodą BLW
  • jak prawidłowo połączyć karmienie piersią/mlekiem modyfikowanym z rozszerzaniem diety?
  • co zrobić, gdy maluszek nie chce jeść?
  • jak ugotować/przyrządzić podstawowe posiłki dla maluszka?
  • jak prawidłowo karmić łyżeczką i zadbać o prawidłowy rozwój buzi?
  • jak rozpoznać alergię lub nietolerancję pokarmową i co dalej zrobić w takiej sytuacji?
  • jak żywić dziecko w czasie zaparcia, biegunki czy przeziębienia i jak do tych problemów nie dopuścić?
  • jak wyciszyć dziecko i "dać mu znać", że pora na drzemkę i sen nocny
  • jak rozdzielić usypianie i karmienie mlekiem/lulanie
  • jakie POSIŁKI podawać o konkretnej porze dnia oraz które produkty działają wyciszająco, a które pobudzająco
  • jak unormować POSIŁKI, DRZEMKI I SEN NOCNY dziecka

Zastanawiasz się czy Akademia jest dla ciebie?

tak, jeśli

  • Twój maluszek ma 4-9 miesięcy (szykujesz się do rozszerzania diety lub już zaczęłaś, ale chcesz to zrobić lepiej)
  • chcesz bezpiecznie, ale konkretnie wprowadzać nowe produkty, aby po 1 roku cieszyć się otwartością i dobrym apetytem swojego dziecka. Chcesz mieć pewność, że robisz wszystko właściwie i niczego nie zaniedbasz
  • interesujesz się harmonijnym rozwojem dziecka, a wiedzę chcesz czerpać od ekspertów-praktyków

nie, jeśli

  • jesteś dopiero w ciąży lub niedawno zostałaś mamą (poczekaj do kolejnej edycji Akademii)

co otrzymam kupując akademię?

  • BEZTERMINOWY DOSTĘP DO MATERIAŁÓW
  • 8 lekcji na temat rozszerzania diety (w formacie PDF i AUDIO)
  • dostęp do zamkniętej GRUPY na Facebooku (z moim wsparciem)
  • regularne live-y-spotkania na żywo Q&A
  • przepisy na dania dla maluszków
  • szkolenie: Dobry sen maluszka, czyli jak unormować karmienia przed drzemkami i w nocny?
  • szkolenie: Elementy mindful eating (uważnego jedzenia) dla mamy i maluszka
  • szkolenie: Karmienie piersią
  • szkolenie: Karmienie mlekiem modyfikowanym
  • szkolenie: Jak unormować, ograniczyć lub dobrze zakończyć karmienie piersią?
  • szkolenie eksperckie: Co wspólnego ma jedzenie i picie z rozwojem mowy dzieci?
  • szkolenie eksperckie: Skok po rozwój w rytmie zabawy, czyli o skokach rozwojowych i roli zabawy w życiu maluszka
  • szkolenie eksperckie: Rozszerzanie diety niemowląt okiem fizjoterapeuty
  • szkolenie eksperckie: Karmienie łyżeczką czy BLW- co na to mózg dziecka?
  • nagranie SPECJALNIE DLA MAM: Być dobrą dla siebie - jak budować wyrozumiałość dla siebie w 5 krokach
  • nagranie SPECJALNIE DLA MAM: Jak ulepszyć swoje nawyki żywieniowe, zdrowo się odżywiać (i schudnąć) po ciąży?

Płacisz raz, korzystasz bezterminowo

To mniej niż 21 zł miesięcznie!

*jeśli będziesz korzystać tylko przez rok (a możesz dłużej)

249 zł

dostęp do platformy i grupy

Akademia + 1-godzinna konsultacja

449 zł 399 zł

Najczęściej zadawane pytania

Jeżeli czujesz, że teraz przydałyby Ci się informacje na temat karmienia mlekiem (kp/mm),rozszerzania diety, rozwoju i snu niemowląt to nie odkładaj tego na później. Podejrzewam, że każdy tydzień przynosi Ci nowe wyzwania i pojawiają się nowe wątpliwości. Po co z nimi żyć skoro możesz je rozwiać w Akademii? 🙂

Do tego płacisz raz i korzystasz z materiałów i grupy teraz… i przy kolejnym dziecku 🙂

Wystarczy, że zakupisz dostęp do Akademii w moim sklepie online (lub klikniesz: Dołącz teraz). Otrzymasz potwierdzenie zakupu, dostęp do platformy i zaproszenie do grupy na Facebooku

Tak, ale wtedy nie będziesz mogła wymieniać się doświadczeniami z innymi uczestniczkami i zadawać mi pytań. Możesz też użyć konta męża/partnera i dołączyć do grupy. 

Tak, po miesiącu w którym wykupiłaś Akademię (zrobiłaś przelew) otrzymasz na maila fakturę. Jeśli potrzebujesz jej wcześniej to daj mi znać.

Jeżeli masz inne pytania związane z Akademią lub procesem zakupu, to koniecznie napisz maila na adres pytanie@dietetykasmyka.pl

Czas na Twoją świadomą decyzję. Pomyśl przez chwilę czy moje wsparcie (i wymiana doświadczeń z innymi mamami w Akademii) ułatwi Ci to ważne zadanie? Czy będziesz się czuła spokojna i odważniejsza w rozszerzaniu diety? 

Rozszerzanie diety maluszka to droga.

Od punktu “moje niemowlę zna/pije TYLKO mleko” do “moje małe dziecko je 4-6 różnorodnych posiłków stałych”

Ta droga nie powinna być przypadkowa! Ja mam “mapę” i znam bezpieczne skróty. Wiem, gdzie można odpocząć, a gdzie leżą przeszkody i gdzie możesz wpaść w głęboką dziurę.

I chętnie Cię poprowadzę do celu 🙂